Práce/pomoc v zahraničí

Peter Marshall Co. 2014

Lukáš Petr

Ahoj,
právě jsem poslal přihlášku do této firmy. Posílal jí jetě někdo? Máte s tím někdo již nějaké zkušenosti do kdy odepíšou atp.?

Díky moc za odpovědi
Lukáš Petr

Zkušenosti čtenářů

Miri

Ahoj, tež sem jim posílala přihlášku, včera. Dnes mi přišel mail (rychlovka viď), že mna zařadili do listiny žadatelů a ozvou se během března.

andraja

Mě psali během února…???

Miri
andraja:

Tak možná, že si jim posílala dříve přihlášku. A odepsali ti esi ta beru?

andraja
Miri:

já jsem jim posílala na začátku ledna, a zatím nevím jestli ano nebo ne…

Jana

Zdravím, já jsem přihlášku odesílala taky v lednu, tak pokud byste už měli někdo vyjádření – myšleno definitivní ANO/NE, tak sem dejte vědět pls. Janys

Karolina

Ahoj všichni.Já posílala přihlášku v říjnu a napsali že odpověď bude v únoru, zatím nic.Případně je zde někdo z okolí Ostravy?

Honza
Karolina:

Ahoj, já jim taky psal, zatím se neozvali, tak snad teď v březnu.
Jinak jsem z Frýdku tak kdyby to dopadlo tak se můžeme nějak domluvit:)

Karlos
Karolina:

Ahoj, nás z Ostravy jede asi 5.

andraja

Mě také zatím nic nepřišlo

godan

Ahoj! Hlásíme se v termínu od 23.6 do 20.7. a taky mi ještě nic nepřišlo.. Nevíte někdo, kdy by mi tak mohlo přijít potvrzení, že nás berou/neberou? Díky moc za odpověď 🙂

Jana

Tak my chtěli odjet ASAP, takže nám už přišlo potvrzení, že můžeme přijet v květnu ;).

klos
Jana:

Ahoj. Me taky vcera psali,ze mam prijet na konci kvetna. Kdy presne pojedete? a mate nejaky zkusenosti s tou farmou?

david

cau lidi me taky napsali at poslu fotky a ze su zarazen do databaze a prilet mezi 23.5 tedy ke konci kvetna zde je muj email [email protected] ozvete se proberem nejake veci dik

R.

Čau lidi, je tu někdo, kdo má termín odjezdu od 15.5.-20.5.?? dyštak na [email protected]

Kryštof

Zdravím, jak tak čtu tak některým z vás už přišel email o přijetí. Chtěl jsem se zeptat zda mám ještě doufat nebo už je definitivně vybráno ? Děkuji

Týna
Kryštof:

Já tam psala před dvěma dny a včera mi psali, že mě berou, tak ještě určitě můžeš doufat! 🙂

Krystof
Týna:

Tak včera odepsali a bohužel mě neberou..

jan
Týna:

Ja tam psal včera a taky me berou :))

tony

kurde tes mam intervalus 25.5 do 30.5, a ze mi poslou mezi brezne ma dubnem vyplnovacku k prilozeni fota , takze ja sem z ostravy kdo ma ten samej termin ? je mi 24 som chlapec :-d a budu rad abych nahodou se nekam nezatulal, dejte mi nekdo vedet a dame vseci jeden termin pokud to vsme zapada do toho 21 az 30.5 ,vytvorime jeden tym :-d muj mail [email protected] a nebo Fíbičko 😀 meixo van cottie , lidi ozvete se mam vas rad, uz predem se tesim jak malej johan kurdebeles :-d

Dano Drevo

čaute lidi nám odepsali, že nás berou v termínu 23-30.6. takže super 🙂 jedem busem takže ještě větší super :DD

Deni

My jedeme mezi 16. a 22.6. z Ostravy. Jakou společností pojedete/poletíte? 🙂

Dano Drevo

my jedeme přes student agency do Londýna a z Londýna jedeme busem přes Megabus :)My jsme z Karviné 🙂

Lenka

Ahoj:),
chystáte se jet někdo v termínu kolem 23.6.-30.6. ? Mohli bychom cestu spojit. Pojedu poprvé. Odepište prosím na email [email protected].
Lenka

misa

Ahoj, taky se tam na 90% chystáme. Dneska přišel e-mail, EN
Dear Applicants,
Please, send me a complete list of all arriving members of your group and an approximate date of you arrival. Please, send me an email with your confirmation ASAP. As your email SUBJECT use the word MEMBERS. If we don’t receive this email by 20/3/2014 we will persume that you are no longer interested in working for Peter Marshall & Co and we will offer your place to somebody else.

Regarsds
P. Thomson

Nevíte prosím co je to to potvrzení ASAP? možná je to blbý dotaz ale už jsem byla na dvou farmách a s tím jsem se nikdy nesetkala 😀 díky moc za odpověď

misa
misa:

tak už vím, že je to co nejdřív 😀 hledala jsem v tom něco složitého:D takže pardon za hloupý dotaz 😀

Tomáš

Čus,
chtěl bych se zeptat jestli někdo nemáte termín příjezdu 15-22 červa. Jedu poprvé a sám, takže kdybych se mohl k někomu přidat, byl bych jenom rád. Bydlím kousek od Ostravy.

Pavel

Zdravím Vás s přáteli nás též vzali a letíme 22. května. Jediná věc, že smlouvy a pod. ještě nepřišli. Jak to máte ostatní ???

Lukáš

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako spam

Nemo
Lukáš:

Teď už je kamaráde pozdě. Na dobré farmy s lidským přístupem kde si i něco vyděláš se píše už koncem předešlé sezony nebo koncem roku. Šanci máš když to pošleš ještě v lednu, maximálně v únoru.
Teď sice můžeš něco sehnat, ale počítej s tím, že to bude pravděpodobně nějaká rumunsko-bulharská farma nebo podobný shit kde z tebe sedřou kůži.

Pokud chceš opravdu nějak odjet a nebojíš se tak tam jeď klidně na blind. Moje osobní zkušenost je taková, že přes mail nebo telefon ti každý řekne, že mají plno. Ale pokud tam v sezóně(to jest červenec, část srpna) přijedeš osobně a promluvíš s farmářem, tak ti tu práci většinou dá. Sice neuspěješ třeba hned na první farmě ale skoro bych se vsadil, že nějakou slušnou farmu tímto způsobem najdeš. Chce to jen trochu zariskovat a nebát se neznámého:)
Hodně štěstí.

Viktor

Skúšali ste svoje otázky smerovať sem? verím, že sa dočkáte skoršej odpovede…
https://www.facebook.com/groups/131741220914/

verča

Ahoj všem. Mám dotaz. Už někomu z vás přišel mail ohledně bližších informací ? (bydlení,plat,smlouva,foto) Máme jet koncem května,jízdenky jsou už koupený. Tak doufám, že se ozvou..

danodrevo
verča:

Ahoj ještě nic nepřišlo 🙂 taky už máme koupení jízdenky jedeme ale až 25.6., ale s těma smlouvama to bude ještě chvíli trvat jsem se ptal už jednoho:) co tam jezdí delší dobu aříkal, že to výdycky trvá déle tak se neboj 🙂

Vrbšť

Lidi dají se najít rozhodně lepší farmy jako je tahle, tam jsem se akorát otočil na patě a mazal jsem na jih. Ovšem pokud jedete za zábavou je to správně 😉

hudini
Vrbšť:

Haya! Jsem ve Skotsku a hledám farmu v UK, poradis mi? Díky

Vrbšť
hudini:

http://www.clockhousefarm.co.uk/ tady jsem byl já. Byl jsem tam cca 5 let zpět a bylo to tam dobrý, člověk si fakt mákl ale pak ten obnos byl pěknej ,,,

Deni

Zdravím!
Jestli vám už někomu přišel mail s instrukcemi jak dát info do jejich databáze, nevíte co myslí touto větou v mailu?: When you email us please include your GROUP name for our reference.
Dikes;)

Rene
Deni:

Co si to zkusit přeložit a zamyslet se nad tím? Ale chápu, myšlení dnes bolí.

Deni
Rene:

Že mě nenapadlo si to přeložit! :O díky za cennou radu.

danodrevo

To je kdyby si jel s nejakyma dalsima lidma a jak se jmenuje vase skupina vis? Aby jste mohli byt spolu

danodrevo

To je kdyby si jel s nejakyma dalsima lidma a jak se jmenuje vase skupina vis? Aby jste mohli byt spolu

Tomáš

Ahoj jedu na tu farmu v červnu hned na zacatku, jestli jede nekdo taky muze se ke me pripojit kdyztak na mail [email protected] dik nebo jestli vas je vic rad se pridam

Katka

Ahoj lidi, musím se taky připojit k tomu, co psal Vrbšť, že se dají najít lepší farmy. Nebyli jsme spokojení hlavně s výplatama a docela lituju, že jsem nejela hledat práci jinde. A ze společných lednic pořád někdo kradl jídlo 🙂

danodrevo

Abych pravdu řekkl, tak na Peter Marshall farm, to není takové hrozné jak tady někteří z Vás píšou, někteří si mysleli asi, že přijedou na nějaký apartmán a nebo něco. Bože lidi!!Je to práce na farmě, tak musíte, počítat s tím, že tu nejsou nějaké extra podmínky!!:) A stěma výplatama, to nemá nc společného s tím, že když pracujete 10 hod. tak Vám zapltí, jen 6 hod.!!Je to totiž úkolovka 🙂 Maximálně, napíšou kvůl vysokým daním na papír, že jste pracovali jen 6 místo 10 ale to jen kvůli těm daním, jinak Vám zaplatí normálně kolik jste nasbírali!!Takže nevěřte všemu co tu lidi napíšou, když o tom nic neví:) Samozřejmě, že najdete i lepší farmy, kde jsou karavany s elektřinou atd..ale pracujete hodně Rusů,Bulharů,Rumunů atd…a na co je elektřina, když ve skotsku se stejně stmívá až kolem půlnoci a rozednívá se už kolem 3 hod. ráno!!:) Maximálně na internet a notebook, ale to tam je elektřina v kuchyni, takže No problem!!:) Toť můj názor, napsal bych toho mnohem víc ale nechce se mi to tady nějak rozepisovat, prostě ať si to zkusí každý sám 🙂 Je to hold fyzicky a psychicky a stereotypní práce 🙂 bohužel, ale peníze nerostou na stromě 🙂

Dom

Čau lidi, četl jsem tu pár reakcí na tuhle farmu, dobrých i špatných, a tak se chci zeptat: Je to tam vážně až taková dřina, jak všichni říkaj? 😀 A nikde jsem neviděl odpověď na otázku, KOLIK TAM VLASTNĚ DÁVAJÍ NA HODINU? 🙂
Díkes za odpověď. Jinač máme v plánu odcestovat s kamarádkou příští týden v pátek, nebo popříští týden v pondělí, smlouvy a všechno kolem už máme, teď jen, jestli odcestovat do Skotska za tou prací za to opravdu stojí.
Prosím o odpověď!! Díky!

danodrevo
Dom:

Vyděláš podle toho kolik nasbíráš a jaká bude sezona, není to placené od hodiny!!Je to úkolovka!!Když bude dobrá sezona a budeš dobře sbírat, dá se vydělat i po odecteni nakladu tak cca 45 tisic za 5 tydnu 🙂

Tomas

Ahoj,

asi tak pred mesicem jsme posilali online prihlasku a porad nam zadny potvrzovaci mail nedosel. Rad bych se zeptal, jestli ma nekdo stejny problem. Predem diky, Tomas.

jirka

Ahoj lidi ,já tam mám jet také ,zakládal jsem tady jako první rubriku peter Marshall ,nevím asi už v unoru ,já jsem už posílal i fotku ohledně prac.povolení ,nebo co.Jsem s paní v kontaktu ,je to češka ,která je tam vdaná.Jinak zatím ticho ,žádná odpověd,ohledně nástupu .Jinak jak a čím se tam dopravíte?Kolik peněz sebou a tak.Jirak Tábor pište SMS 702681921

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: