Práce/pomoc v zahraničí

parťák do zahraničí

Lenka

Lehce introvertní slečna hledá někoho koho láká pár měsíční práce v zahraničí, ale nemá k sobě žádného parťáka a nemá odvahu odjet sám/sama. Chtěla bych odjet nejspíše v září 2017, nemám zatím žádnou prefrovanou destinaci, ale bohužel ani zkušenosti se zařiźováním něčeho takového.
kontakt: [email protected]

Zkušenosti čtenářů

Lukas

Ahoj, napsal jsem Ti na mail.

Honza
Lukas:

Ahoj taky se mi neozval kdyby si chtěl vypadnout někam do ciziny mužem o tom hodit řeč…. [email protected]

Tomáš

Ahoj hledám nějakou práci v zahraničí.Je mi 26 let a jsem dobrodruh.A velmi rád poznávám něco nového.Prosím ozvěte se někdo.Přidám se rád k někomu.Někde klidně na nějaký ostrov.Kdekoliv cokoliv.Abych nejel sám.Slušně se domluvím  dobře angličtinou.Díky.Tomáš

Lukas
Tomáš:

Zdar Tome, pisni na [email protected] mohli by sme to vymyslet cm vic lidi, tim lip 🙂

Zanet
Tomáš:

Ahoj, taky bych rada odjela a uvitala nekoho k sobe.. kdyztak se ozvi na [email protected]

Honza

zdravim taky mě to tu v čr štve tak kdyby něco tak se ozvete [email protected]

Barča

Ahoj, také se letos chystám pracovat v zahraničí.. Chtěla bych odjet září/říjen 2017. Láka mě Irsko, Belgie,.. Ale je mi to v podstatě jedno. Záleží, co najdeme a jak se domluvíme.. 😉 [email protected]

Pavel

Ahoj, taky mám zájem letos odjet do zahraničí za prací a poznat něco nového.
Je mi 20 let, vyrazit bych mohl nejdříve 1. listopadu, jelikož koncem října mi končí pracovní smlouva zde v ČR. Přidal by se někdo? Nechci jet sám, ve dvou a více lidech se to táhne lépe. Klidně se mi ozvěte na mail : [email protected]  a můžeme to prodiskutovat podrobněji 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: