Práce/pomoc v zahraničí

PARŤÁCI SRPEN 2015

Denisa

Ahoj, je mi 23 -nějak mě ČR už nebaví a tak jsem dala výpověď a sháním někoho kdo by se mnou vyrazil nejlépe hned v srpnu někam za prací:) farma,hotel,továrna…cokoliv
nejlépe někdo v mém věku se smyslem pro humor.

Napište 🙂

Zkušenosti čtenářů

Pavel

Kdyby se nikdo neozval, a rozhodovala si se kam jet,zvaž jako jednu z možností Bristol. Je to krásné, sice větší ale celkem rozlehlé město, plné mladých lidí, je tu spousta práce ve skladech (jelikož je to přístavní město je to celkem logické). A pak můžem zajít na pivko, pokecat.
Kdybys měla nějaké otázky ohledně toho jak to tu chodí, dej vědět, rád ovpodím 🙂

Kuba
Pavel:

ahoj Pavle, mohl bys mi dát prosím více info o Bristolu nebo spíš o práci tam? děkuji moc. [email protected]

Sarej
Pavel:

Ahoj, rád bych jel začít pracovat do Bristolu začátkem srpna. Pro začátek bych rád vyzkoušel nějaký sklad. Můžeš mi říct nějaké bližší info, prosím. [email protected] Dík

Jana

Ahojky,
ČR mě sice ještě pořád baví, ale ráda bych také vyrazila za prací v srpnu na jeden měsíc (nebo poslední týden v červenci). Protože jsem učitelka, déle nemohu, ale potřebovala bych se zdokonalit v AJ a rozmluvit… Je mi 26, tak snad nejsem moc stará 🙂

Robby

Ahoj Deniso o něčem bych věděl ale nejsem v tvém věku jsem o něco starší. Taky bych rád s ČR vypadl je to tu zabitý jinak můj mail [email protected]

kuba

Ahoj Deniso, je mi 21 let a ohledně ČR s tebou souhlasím. Mám v plánu jet na rok na Nový Zéland, kde bych pracoval převážně na vinicích či v sadech a potom bych rád cestovat přes workaway.info kde se dá (žádné náklady na bydlení a stravu, jen cesty a práce na skvělých místech max 4 hodiny denně) 🙂
v případě zájmu – [email protected]

Marťa

Ahoj,
Naprosto s tebou ohledně ČR souhlasím, už delší dobu se rozhoupávám a chci vypadnout, jen čekám až mě něco nakopne, nebo spíše někdo kdo byl někam vypadl se mnou. Jinak je mi 23, a budu moc ráda když se ozveš. [email protected]

Lenka

Ahoj, je mi 24 a taky uvažuji o odjezdu na jeden měsíc – nejlépe srpen, pak mě zase čeká vysoká. Potřebuji se osamostatnit, poznat nová místa, nabrat zkušenosti, jiný úhel pohledu. Nevím kam, možná do tepla? Energie mi hodně chybí, sluníčko by nebylo od věci. Ale to je jedno, pokud se tam nějak uživíme ve zdraví. Ozvi se mi na mail, děkuji. Kdokoliv o tom uvažuje a hledá druhého človíčka k sobě!

Lucky

Zdar! Je mi 23 let mám čerstvě po škole a taky se chci někam podívat. Asi je jedno co to bude, hlavně ven! tak napište 🙂 [email protected]

Mirča

Ahoj, zaujal mě tvůj inzerát 🙂 je mi 23, chci vyrazit za prací nejlépe do Anglie v srpnu a také jsem dala výpověď v práci 😀 kdyžtak písni na maila: [email protected]

Kamila

Ahoj, je mi 18 a kamarádce 20 a rády bychom také někam vypadly, klidně už teď, ale ty chceš zřejmě na dýl než jeden měsíc, že? Kdyžtak se mi ozvi na mail [email protected]

Barbora

Ahoj,
já jsem momentálně bez závazné práce a určitě bych chtěla tento rok někam vyrazit. Taky je mi vcelku jedno co budu dělat- hotel,restaurace,bar,farma….
Jo a jsem z Prahy a je mi 24 let.
[email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: