Práce/pomoc v zahraničí

nabidka prace Sri Lanka

Lenka

Nabizime praci v CK na Sri Lance, podminkou je dokoncene studium max. pred dvema lety, nutna zkusenost v cestovnim ruchu. Nastup co nejdrive, specha!

Zkušenosti čtenářů

Martina Osickova

Dobry den. Mela bych o praci zajem od unora 2013. Pokud je to mozne i tak pozde, muzete mi odpovedet na mail a ja vam poslu zivotopis.
Martina

Aneta Lohniská

Dobrý den,

prosím o více informací. V červnu jsem dokončila VŠ studium a zajímám se o práci v zahraničí. Moc děkuji za Vaši případnou odpověď na e-mail.
Aneta

Iva

Dobrý den,
pobývám na Srí Lance už cca 4 roky. Dělala jsem průvodce. Mohla bych poprosit o bližší informace? Děkuji. Krásný den.

Petra
Iva:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na pár otázek ohledně práce na Srí Lance. Moc bych vám byla vděčná kdyby jste mi napsala na můj e-mail. Děkuji

Shari

Dobrý den,
mám vystudovanou střední odbornou školu, obor cestovní ruch, praxe během školy i po škole. Ráda bych zasla CV, dejte vědět pokud je nabídka stále aktuální.

Hezký den.

Pavel

Zdravim, pobyvam uz skorem 2 roky v Recku jako delegat a prace vseho druhu:) chce to zmenu a velmi me zajima vase nabidka, odcestovat muzu v podstate kdykoliv v zari. Hovorim anglicky, recy, francouzky a polsky. Diky za jakekoliv info

Pavla

Dobrý den,
prosím o zaslání více informaci ohledně nabízeného místa. Byla jsem již dva roky pracovně mimo ČR a to v Anglii a na Novém Zélandě. Ráda bych znovu odjela pracovat do zahraničí.

Děkuji P.

Vladislav

Dobry den. Nevim ci by sem mel sanci tuhle praci ziskat nakolik mi je 50 let. Byl sem na sri lance 5 mesicu mam tam pridelena viza. Mam tam i nejakou rodinu. Vim zazidit nejake hotely pro zajezdy ktere mi jiz byli nabizeny od jedneho predstavitele vlady.

S pozdravem Vladislav

Zdenka

Ahoj,planuju v zari odletet s kamaradem na Sri Lanku,muzu se zeptat,jaka prace se tam da najit?
Diky Zdenka.

Zdenka

Ahoj Lenko
Planuji s kamaradem v zari odletet na Sri Lanku. Muzu se zeptat,jaka prace se tam da najit? Moc diky. Zdenka

Karel Fleischmann

Ahoj planuji jet s pritelkyni koncem listopadu na Sri Lanku,cestujeme po svete jiz dvaroky a radi by sme se zdrzeli par mesicu a pokud by byla naka pracicka vubec se zlobit nebudem

Karel Fleischmann

Ahoj planuji jet s pritelkyni koncem listopadu na Sri Lanku,cestujeme po svete jiz dvaroky a radi by sme se zdrzeli par mesicu a pokud by byla naka pracicka vubec se zlobit nebudem

Adéla Bendlová

Dobrý den, před 5ti lety jste inzerovala, že nabízíte práci na Sri Lande. Chystám se tam nyní v dubnu, vím, že to je již několik let, ale za zeptání nic nedám.. Nepořebujete někoho i nyní? Je mi 26 let vystudovala jsem cestovní ruch a VOŠ obor Předškolní  amimoškolní pedagogika. Mám praxi v restauracích, hotelu, v mateřských školách. Pracovala jsem rok jako učitelka anglického jazyka na základní škole, nyní rok a půl jako ředitelka mateřské školy. Pokud by se u Vás našla nějaká pracovní pozice, budu moc ráda za odpověď a samozřejmě napíšu víc. Mějte se krásně. Bendlová Adéla

Marketa
Adéla Bendlová:

Dobrý den,
Hledám za sebe náhradu do jedné z největších cestovních kanceláří, na Srí Lance v Colombu. Práce na plný úvazek min. na jeden rok. Jak v kanceláři, tak i jako delegát. Anglický jazyk na velmi dobré úrovni. Český jazyk na vysoké úrovni, kvůli komunikaci s českými klienty a agenturami. Další cizí jazyk vítán.  Nástup možný co nejdříve. Pokud máte zájem o bližší info, prosím, posílejte nabídky do zpráv.
[email protected]
Děkuji a přeji krásný den.

Adéla Bendlová

Dobrý den, před 5ti lety jste inzerovala, že nabízíte práci na Sri Lande. Chystám se tam nyní v dubnu, vím, že to je již několik let, ale za zeptání nic nedám.. Nepořebujete někoho i nyní? Je mi 26 let vystudovala jsem cestovní ruch a VOŠ obor Předškolní  amimoškolní pedagogika. Mám praxi v restauracích, hotelu, v mateřských školách. Pracovala jsem rok jako učitelka anglického jazyka na základní škole, nyní rok a půl jako ředitelka mateřské školy. Pokud by se u Vás našla nějaká pracovní pozice, budu moc ráda za odpověď a samozřejmě napíšu víc. Mějte se krásně. Bendlová Adéla

Marketa

Dobrý den,
Hledám za sebe náhradu do jedné z největších cestovních kanceláří, na Srí Lance v Colombu. Práce na plný úvazek min. na jeden rok. Jak v kanceláři, tak i jako delegát. Anglický jazyk na velmi dobré úrovni. Český jazyk na vysoké úrovni, kvůli komunikaci s českými klienty a agenturami. Další cizí jazyk vítán.  Nástup možný co nejdříve. Pokud máte zájem o bližší info, prosím, posílejte nabídky do zpráv.
Děkuji a přeji krásný den.
[email protected]

Mgr.Bohuslava Bubeníčková

Dobrý den,
jsem zkušená průvodkyně. Pracuji téměř nepřetržitě od dubna do konce září.
V unoru, březnu nebo na podzim a v zimě bych ráda jezdila s lidmi na Sri Lanku – mám procestovanou, je to moje láska.
Mluvím N, A, r, I
Zdraví Mgr.B.Bubeníčková

Mgr.Bohuslava Bubeníčková

Dobrý den,
jsem zkušená průvodkyně. Pracuji téměř nepřetržitě od dubna do konce září.
V unoru, březnu nebo na podzim a v zimě bych ráda jezdila s lidmi na Sri Lanku – mám procestovanou, je to moje láska.
Mluvím N, A, r, I
Zdraví Mgr.B.Bubeníčková

Mgr.Bohuslava Bubeníčková

Dobrý den,
jsem zkušená průvodkyně. Pracuji téměř nepřetržitě od dubna do konce září.
V unoru, březnu nebo na podzim a v zimě bych ráda jezdila s lidmi na Sri Lanku – mám procestovanou, je to moje láska.
Mluvím N, A, r, I
Zdraví Mgr.B.Bubeníčková

Mgr.Bohuslava Bubeníčková

Dobrý den,
jsem zkušená průvodkyně. Pracuji téměř nepřetržitě od dubna do konce září.
V unoru, březnu nebo na podzim a v zimě bych ráda jezdila s lidmi na Sri Lanku – mám procestovanou, je to moje láska.
Mluvím N, A, r, I
Zdraví Mgr.B.Bubeníčková

Mgr.Bohuslava Bubeníčková

Dobrý den,
jsem zkušená průvodkyně. Pracuji téměř nepřetržitě od dubna do konce září.
V unoru, březnu nebo na podzim a v zimě bych ráda jezdila s lidmi na Sri Lanku – mám procestovanou, je to moje láska.
Mluvím N, A, r, I
Zdraví Mgr.B.Bubeníčková

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: