Práce/pomoc v zahraničí

LÉTO 2013 (Brigády v Řecku)

Helios agency

Po úspěšném roce 2012 chystáme nabídky pro léto 2013.

Pro mezinárodní 5* hotely v Řecku hledáme pracovníky na celou letní sezónu (duben-říjen) pro všechny pracovní pozice hotelu (recepční, barman/barmanka, číšník/servírka, pokojské, pracovníky pro wellnes centrum, pomocná síla.

Nezávazná setkání přímo s managementem hotelů proběhnou již v prosinci.

Hledáme především komunikativní lidi , kteří rádi cestují, poznávají nová místa
Pošlete vyplněný formulář a staňte se součást mezinárodního tymu!
POŽADUJEME
-věk 18 let,
-znalost AJ (různá úroveň dle pozice),
-znalost dalších jazyků nebo praxe/vzdělání v oboru vítána
NABÍZÍME
-pracovní doba je 6 dnů v týdnu (8-9h denně)

-ubytování a stravování (třikrát denně)

– zdravotní pojištění které zajišťuje hotel
-odměnu v minimální výši 500 Euro/měsíc – výše odměny záleží na schopností, dovedností , zkušeností

Zkušenosti čtenářů

Ondřej Bolfík

Dobrý den, anglicky umím, rád cestuji, jen jsem studentem, takže bych se rád zeptal jestli je možný nástup i třeba od července. Děkuji Bolfík

Tomáš Najídlo
Ondřej Bolfík:

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

Markéta Bělová

Dobrý den.Měla bych zájem o brigádu v Řecku.Děkuji Markéta Bělová

Zuzana

Dobrý den,
také bych měla zájem o brigádu v Řecku.
Děkuji

Martin Žárský

Dobrý den, měl bych zájem o brigádu v Řecku.

Lucie Ferencova

dobry mela bych zaujem o vasi nabidku prace,mam skusenosti jako pokojska.Znalost AJ mirna..Dekuji Ferencova

Hana

Dobrý den, měla bych zájem o práci v Řecku, mohla bych poprosit o bližší info? děkuji

a není to nějaký vtip ???? 🙂 🙂 🙂

Jan Staš

Dobrý den, měl bych zájem o práci. Můžete mi poslat bližší info? Děkuji.

Jan Kučera

Dobrý den,
měli bychom s přítelkyní velký zájem o jakékoliv pracovní pozice. Jsme studenti VŠ v Brně, perfektní znalosti angličtiny, věk 22,24, oba máme zkušenosti jak s prací za barem, tak s organizací dětských táborů apod. Mohli byste nám prosím poslat nějaké bližší informace ohledně vaší nabídky? Popřípadě co musíme udělat, pokud se o tuto práci chceme ucházet?
Děkuji a přeji hezký den.
S pozdravem,
Jan Kučera a Nina Heczková

Tereza

Dobry den,mela bych zajem o tuto brigadu.Znalost anglictiny dobra.Jen bych se chtela zeptat,jestli je mozny nastup az od Cervence,jelikoz jsem student.Byla bych rada za podrobnejsi info.Dekuji

Lila Pracharova

Dobry den.
Jsme 3 sudentky z textilni skoly v praze a mely bychom velky zajem o tuto brigadu.
Nase zalosti aj jsou dobre, praxe ruzne. Jsme pracovite, peclive a schopne 😉
Prosim zaslete mi blizsi info.
Dekuji mnohokrat.
Lila

Klimešová

DObrý den,
měla bych velký zájem o výše zmíněnou nabídku letní brigády. Pokud je stále aktuální, prosím o zaslání bližších informací na email.
Předem děkuji, Klimešová

Romana Vašková

Chcem sa opytat,ci sa bude konat nejake vyberove konanie na tuto ponuku brigady? Dakujem

Míša Brožová

Dobrý den, ráda bych se také dozvěděla více informací. Budu ráda, pokud mi pošlete více informací.
Předem děkuji Michaela Brožová

Míša Brožová

Dobrý den, ráda bych se také dozvěděla více informací. Budu ráda, pokud mi pošlete více informací.
Předem děkuji Michaela Brožová

Míša Brožová

Dobrý den, ráda bych se také dozvěděla více informací. Budu ráda, pokud mi pošlete více informací.
Předem děkuji Michaela Brožová

Šrůtek

Dobrý den,

mohl bych poprosit o více informací na email?
Děkuji

Alžbeta

Dobrý deň,

aj ja by som si poprosila viac info, v Grécku som pracovala minulý rok celé leto a veľmi sa mi páčilo. Ale mala by som skôr záujem o prácu animátorky ak by to bolo možné.

Ďakujem 🙂

Lucie

Dobrý den, měla bych zájem o práci v Řecku, ale jelikož jsem studentka, tak bych chtěla vědět, zda je možné nastoupit déle. Prosím o podrobnější info. Děkuji 🙂

KAtka

Tak takhle jsem byla minulý rok. Nemakala sem 6 dní, ale 7. Přesčasy byly běžné. Dřina hrozná. Volno podle lidí. NApříklad v červenci asi jedno volno za měsíc. Jinak každý den 8hodin. Ale musím říct, že i přes šílené ubytování, málo peněz atd.. ZÁŽITKY K NEZAPLACENÍ! a těším se, že tento rok pojedu znova.

Nikola

Letos chci na 2měsíce odcestovat za brigádou, Řecko zní moc dobře.Mohu se zeptat,jsou ještě volná místa pokojské?Jsem 20letá studentka VŠ.Prosím o více info,s pozdravem Maxová. email:[email protected]

Lucie

Dobrý den, chtěla bych se ucházet o tuto brigádu na pozici pokojské.Angličtinu mám celkem dobrou, ráda cestuji a velice by mě to bavilo. Jsem studentka, a tak bych se chtěla zeptat jestli by nebyl problém nastoupit na 2 měsíce.
děkuji
[email protected]

Evik

Krásný den Ráda bych požádala, jestli je to ještě aktuální o nějaké informace o brigádě v řecku. Díky moc Evik

Veronika Kostínková

Dobrý den, měla bych zájem o tuto brigádu v Řecku už jsem na brigádě v hotelu byla znalosti angličtiny je dobrá jen bych potřebovala více info děkuji:)

Adriana Koritarová

Dobrý den,
měla bych velký zájem po letošní maturitě odcestovat za brigádou do zahraničí. Studuji gymnázium se zaměřěním na cizí jazyky, angličtina tedy nebude problém. Mám také zkušenosti jak s vedením zájmových kroužku, tak s tábory. 12 let závodně tančím. Ráda bych Vás poprosila o bližší info na email.
Děkuji A. Koritarová

Adriana Kebertová

Dobrý den, měla bych obrovský zájem o tuhle nabídku, jestli jsou ještě volná místa. Jsem studentka gymnázia, takže bych mohla na 2 měsíce ( červenec, srpen) maximálně do konce září. Mluvím anglicky i rusky. Ráda bych Vás poprosila o více informací na e-mail. Děkuji A. Kebertová

Adriana Kebertová

Dobrý den, měla bych obrovský zájem o tuhle nabídku, jestli jsou ještě volná místa. Jsem studentka gymnázia, takže bych mohla na 2 měsíce ( červenec, srpen) maximálně do konce září. Mluvím anglicky i rusky. Ráda bych Vás poprosila o více informací na e-mail. Děkuji A. Kebertová

Adriana Kebertová

Dobrý den, měla bych obrovský zájem o tuhle nabídku, jestli jsou ještě volná místa. Jsem studentka gymnázia, takže bych mohla na 2 měsíce ( červenec, srpen) maximálně do konce září. Mluvím anglicky i rusky. Ráda bych Vás poprosila o více informací na e-mail. Děkuji A. Kebertová

Kateřina Hanzlová

Dobrý den,
ráda bych Vás požádala o více informací k této nabídce brigády (pokud je stále aktuální). Jsem studentka VŠ, takže bych se zároveň chtěla zeptat, jestli by bylo možné nastoupit až od července.
Děkuji

Kateřina Hanzlová

Kamila Hermanová

Dobrý den, ráda bych se také dozvěděla více informací. Budu ráda, pokud mi pošlete více informací. Děkuji

Tomas

Dobrý den,
zaujala mě Vaše nabídka, pokud je stále aktuální mám zájem jsem kluk 22 let 🙂 Děkuji

Pikatchu
Tomas:

Nepište sem jako blbý stádo a zeptejte se, jestli má někdo s touhle agenturou nějakou zkušenost?!

Dominika Brůžková

Dobrý den, měla bych zájem o nabídku, jestli jsou ještě volná místa. Jsem studentka OA ,plnoletá , takže bych mohla na 2 měsíce ( červenec, srpen) . Mluvím anglicky , španělsky.Ráda bych Vás požádala o více informací k této nabídce brigády (pokud je stále aktuální). Předem děkuji za Vaší odpověď D.Brůžková

Dominik Plicka

Dobrý den.v červnu 2013 budu vyučený číšník v Karlových Varech.Praxi jsem vykonával v Grandhotelu Pupp.Mám italský třídenní kurz káva,pizza,pasta.Mám týdení BARMANSKÝ KURZ od pana Trettera.Má znalost angličtiny a ruštiny je na uživatelský úrovni.Měl bych velký zájem o brigádu v Řecku tohoto roku v červnu.Děkuji předem za odpověď,Plicka.Kontakt na telefon : 722 031 834

Klára Chvojková

Dobrý den,
ráda bych požádala o více informací k této nabídce. Je možné začít až od července, například jen na dva měsíce?

Kateřina

Dobrý den,
Měla bych zájem o vámi nabízenou práci. Velmi ráda cestuju a poznávám nová místa. Nemám ale bohužel moc příležitostí, takže toto je pro mě skvělá příležitost. Je mi 18 a jsem studentka umělecké školy. Prosím o zaslání bliýších informací na e-mail : [email protected]
Děkuji předem. Kačka.

cestovatelka

Dobry den, take bych chtela vice informaci o praci v Recku. Zejmena o wellness a barmany.
Dekuji I. Ivulka3/at/seznam.cz

Hana Hanigerová

Dobrý den,

Měla bych zájem o tuto brigádu na srpen 2013 pro dva lidi: Slečna 18 let, dobrá angličtina a španělština, začátečnická italština, němčina a ruština; muž 18 let, dobrá angličtina a němčina, začátečnická ruština.

Prosím o bližší informace na email.

Děkuji,

Hanigerová

Jana Jiříčková

Dobrý den, měla bych zájem o práci v zahraničí, na dobu červen-srpen. Mám komunikativní znalost angličtiny a zastanu jakoukoli práci. Je mi 22 let, jsem žena a studuji vysokou školu. Děkuji za info.

Ondřej Hejna

Dobrý den,

rád bych se jako ostatní zájemci zeptal, zda je možno poslat bližší info o brigádě a zda je možnost nástupu od července, zajímáme se o tuto brigádu společně s přítelkyní (23,21), dobrá znalost AJ, zkušenost s prací s dětmi (tábory, kamp v USA apod). Děkuji za odpověď

s pozdravem Ondřej Hejna

Bára Růžičková

Dobrý den, vaše brigáda mě velmi zaujala, ale chci se zeptat zda by bylo možné nastoupit až od července, jsem student. Děkuji za bližší informace

Jakub Bednář

Dobrý den,

měl bych vážný zájem o tuto pozici. Chtěl bych se zeptat jestli jsou nějaká volná místa. Předem děkuji za odpoveď.
S přánim hezkého dne

Jakub Bednář
608 863 030

Lada Slabá

Přeji dobrý den,

mám zájem o tuto brigádu v Řecku. Zajímalo by mě, zda jsou ještě volná místa a zda je možné nastoupit začátkem července (z důvodu studia). Ráda bych věděla bližší informace.
Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem,

Lada Slabá

Kateřina Hojková

Dobrý den,

mám zájem o tuto brigádu. A chtěla jsem se zeptat, zda máte ještě volná místa? Pokud to bude možné, prosím o zaslání bližších informací o této brigádě.

Předem děkuji.

S pozdravem,
Kateřina Hojková

Marcela Žůrová

Dobrý den,
je tato nabídka stále aktuální? A jsou ještě volná místa? Měla bych zájem o tuto nabídku. Prosím o zaslání bližších informací na uvedený e-mail.

S pozdravem,
Marcela Žůrová

Veronika Woitková

Dobrý den, také bych měla zájem o tuto brigádu. Jsem studentkou gymnázia, takže bych měla zájem o červenec nebo srpen.
Děkuji předem za odpověď.
Veronika Woitková

Greece

Pokud se tu najdou nějaké holčiny, které nemájí práci, sedí doma a rády by vyrazili za prací do zahraničí stačí se ozvat na [email protected]

Leander Osztényi

Přeji dobrý den , zujala mě vaše nabídka „Práce v Řecku“ Mám zkušenosti z Hotelů V Barceloně , Paříži a Manchesteru. Celková praxe ze zahraničí je 5 let většinu času jsem pracoval pro sít hotelů Hilton.V případě nutnosti doložím veškšrá doporučení. Děkuji

Zuzana Dykastová

dobrý den,
měli bychom o tuto nabídku s kamarádkou zájem. Prosím o zaslání bližších informací.

Tomas

Dobrý den,
mám zájem o pracovní léto v Greece, budu rád, když mě skontaktujete.

Andrea

Dobrý den..Už loni jsem vážně zvažovala práci v zahraničí,problém je že moje Aj není moc dobrá.Píšete ale dle pozice.Osobně bych zajímala o pozici Pokojské,můžete mi říci něco bložšího děkuji:) a případě co všechno je potřeba…

Havlíková

Dobrý den, měla bych zájem o brigádu v Řecku. Máte ještě nějaké volné pozice? Popř. prosím o nějaké bližší info. Děkuji

Kristýna

Dobrý den, měla bych zájem o brigádu v Řecku přes léto. Mohli byste mě prosím kontaktovat?

Eva

Já (19) i můj přítel (22) máme zájem o práci tohoto typu. Oba máme praxi v oboru: Kuchař-Číšník /ukončené studium/ + barmanský kurz. Znalost AJ spíše minimální. Děkuji za podrobnější info. Eva M.

Filip

Zdravím,
měl bych zájem o brigádu v zahraničí.V hotelnictví mám zkušenosti 1 rok v hotelu Hilton Prague.
Rád se učím novým věcem a chci poznat další kus světa.

Pokud má někdo dobré informace,ozvěte se na [email protected]

Předem děkuji za ochotu 🙂

Stefani Zonygova

Dobry den,jsme tri,dva kluci a jedna holka,vsem nam jiz bylo 18.Jsme komunikativni,sportovne zalozeni a pracovne flexibilni.Nastup po dohode,v pripade zajmu nas prosim kontaktujte.Dekuji Stefi

Katarína

ahoj s kamoskou hledame nejakou praci v Recku,mohli bychom vycestovat v polovine cervenca,nevite nekdo poradit prosim????

Anna Lepišová

Dobrý den,
velice mne zaujala Vaše pracovní nabídka. Jsem 22-letá studentka, ráda bych za prací odcestovala v červenci. Mám dvouletou zkušenost s prací v kavárně, organizace na dětských táborech, letní au-pair v Toskánsku, organizace aktivit USA studentů v Praze…
Je-li tento inzerát stále aktuální, prosím Vás o zaslání bližších informací.

Děkuji Vám

Anna Lepišová

Šárka Hajdová

Dobrý den,

mám vážný zájem o tuto nabídku . Zacit mohu od zacatku srpna do konce .. Dekuji za odpoved

S pozdravem
Sarka Hajdova
Email : [email protected]

Tereza

ahoj ráda bych vyjela nekam do zahranici, prvne bych chtela zkusit ty sousedni staty jako je Německo, Polsko, Slovensko, Rakousko, ale lidi, který jsem oslovila tak se téhle zkušenosti bojí tak se chci zeptat jestli by někdo neměl zájem nekam jet (spíš holky snima se lepšejc pokecá) 😀 =) Jinak mi je 17 let a studuji Střední školu Gastronomickou. Kdyžtak pište na email: [email protected]

Greece

Pokud mate zajem o praci v Recku ozvete se na [email protected] zaslu vice infomarmaci. 🙂

petra
Greece:

Dobrý den,na Váš e-mail jsem Vám psala,ale zpráva nedoručena.Tak uvádím můj: [email protected] a poprosila bych Vás o bližší inf.o této práci.Mě je 20 a kamarádce 18 a obě máme bohaté zkušenosti jako servírky.

Děkuji

Poliaková Markéta

Dobrý den, moc ráda bych se zůčastnila k Vám na brigádu at se to jedná o cokoliv. Jsem vyučená jako kuchař, mám praxe z banky, praxe přímo z Řecka jako servírka. Je mi 22 let, jsem pracovitá, spolehlivá, společenská. Budu čekat na Vaší odpověd. Přeji hezký zbytek dne….

Saygafarov Artur

Dobrý den. Rad bych ziskal více informace o prace. Je mi 23, pracoval jsem barmenem 6 mesicu. Tešim se na odpoved

Sarka

Varovani! S Helios agency do Recka nejezdete. Zaplaila jsem za zprostredkovani prace 4000Kc s tim, ze mi pani Biljana Trampota slibila legalni praci s placenym socialnim i zdravotnim pojistenim. V hotelu jsem mela vykonavat praci pokojske, zadne nastroje jako koste, kybl, hadra… mi nebyly nadrizenym poskytnuty. Nebyla nam ani zadano, co presne mame delat. Komunikace na bode nula, agentura Helios na stiznosti nereagovala. Po 2 tydnech prace jsem byla neopravnene obvinena, sexualne obtezovana manazerem hotel a bylo mi vyhrozovano. Jednoduse receno, byla jsem odejita. Hotel – Costa Lindia, Lardos mi dluzi 200€, ktere v zivote neuvidim. Hotel ma spatnou povest, recke autority mi potvrdili, ze zamestnava lidi prevazne z Albanie, Rumunska a Bulharska na cerno a dluzi vyplaty vetsine zamestnancu.

Jana

Poptávám práci profesionální masérky v Řecku.Kvalitní masáže,praxe.j

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: