Práce/pomoc v zahraničí

letní sezóna 2012 na poslední chvíli – sběr? :)) chci info :))

Sharis

Zdravím ve spolek,
zrovna mi akorát vyhořela prácička na letní sezónu, tak rychle bleskurychle hledám něco, cokoliv (téměř) :)). Třeba i nějakej spěr, hledá hledám, nenacházím a v téhle oblasti bohužel nemám známý. Nechci od nikoho z vás přímo nabídku, i když ani to by nebylo špatný :)) Ne asi takhle, prosím o info, kde hledat, koho třeba kontaktovat a tak :))
cestování zdar :))

Zkušenosti čtenářů

gabriela sarkozi

dobry den:

mam zajem o jaky kolvek zber ovoce anebo zeleninu.
je mi 26 let.pochazim z SK.-Kremnice,mohu nastupit ihned
predem dekuji:tel.c: 776145082

Vendula

Ahoj! Taky bych ráda na rychlo nějakou práci (např. sběr ovoce). Nejlépe tak srpen/září. Pokud máte někdo kontakt na farmu a předchozí zkušenost, ráda bych info na mail: [email protected]
Díky moc
Vendula 🙂

Kája

Tak si tak nějak říkám, když to tady pročítám, že snad nejlepší možné řešení jak najít práci je zkrátka někam jet na vlastní pěst a shánět již na místě. Však učinit ten první krok…je těžké.

Hammer

ahoj jsem ve Valencii mám tady auto, možná mne někdo využije

Sokolíková Dagmar

Ahoj:) měla bych zájem o práci v Itálii. Budu ráda za každou informaci na e-mail:[email protected] Díky moc.

MILHAUS

Cau lidi, delam na jedne farme v Anglii, kdyby jste chteli prijet tak napiste na mail, poslu vam info. Da se tu zustat i pres zimu.

Honza
MILHAUS:

zdarec, a co tam delas? napis na [email protected]

mišugeee
MILHAUS:

ahojky…můžeš mi prosím poslat více info? já jsem ted v Londýně jako aupair od června,ale od října tu u rodiny končím a zatím se mi nedaří najít novou rodinu,tak přemýšlím i jiných variantách….tak budu ráda za info…díky Míša

[email protected]

Martin
MILHAUS:

Zdravim :o)
Kde je ta farma okmzite bych s kamaradem prijel!!!! Jelikoz nas odrbala jedna agentura o dost penez tak jsme ted z toho hodne spatni.Anglicky umime dobre jelikoz jsem pred par lety pracoval pro jedu Anglickou spolecnost tak ze jazyk neni problem a jak pisu prijet by jsme mohli uz pristi tyden.A muzeme tam zustat jak dlouho bude potreba.
Predem dekuji za info
Martin

Martin
MILHAUS:

Muj mail Milhausi
[email protected]

motika
MILHAUS:

Čauky,
chystáme se s přítelem v říjnu vyrazit za nějakou prací do zahraničí a moc bychom rádi něco ověřeného.
Prosím Tě o zaslání info na mail: [email protected]
Děkuju moc 🙂

helena

Ahoj Milhaus,

tiež by som rada vyscestovala, ak by biola práca, na farme by som ju myslím zvládla,
napíš prosím na
[email protected]
ďakujem veľmi pekne
ahoj

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: