Práce/pomoc v zahraničí

Hledáme práci na léto

Pája

Ahoj cestovatelé, jsme tři studenti a rádi bychom se vydali  na sběr ovoce, nejlépe do norska nebo skotska. Nemá někdo s těmito místy zkušenosti a neporadil by nám nějaké farmy a další informace k tomu potřebné? Předem moc děkujeme a kdyby se někdo chtěl přidat budeme jen rádi 🙂

Zkušenosti čtenářů

Tereza

Ahoj, já jedu na farmu do Skotska, nejspíš na celý léto – od června:) Kamarádka, která měla jet, tak mi to odřekla.:D Spousta farem už je plná, ale taky spousta lidí jim to teď v průběhu dubna odřekne a uvolní se místa.:) Jinak ta farma kam jedu já by ještě lidi přijímat měla.:) Jedná se o farmu Stewarts of Tayside:)

Mates
Tereza:

měl jsem na mysli tebe, spletl jsem se 😀

Mates

Myslíš Pájo, že bych se k tobě mohl přidat místo parťačky? Pokud by byla alespoň nějaká šance, tak mi prosím nápiš na [email protected]

Honza

Rad se pridam ozvete se pokut je misto [email protected]

Majky

skúste pozriet prácu na http://www.farmjob.eu, majú nové ponuky.

jarka

Hledam někoho kdo by chtěl partka na brigadu přes léto je mi jedno kam  a co bych dělala jestli sběr ovoce a zeleniny nebo farma.Můžu celé léto tedy 2 měsíce červenec/srpen.Problem je že neumím jazyk žádní jen dělat rukama.a nevím kde co vyřídit jestli by někdo mohl říct co vše se musí vyřídit  a kde jsem z vysočiny.email:[email protected] Něchci jet sama raději se k někomu připojím kdo už má zkušenost.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: