Práce/pomoc v zahraničí

Hledáme malíře pokojů a podlaháře do Německa

Sylva

Seriozní německá firma zabývající se renovací bytů a domů hledá spolehlive, schopné, pracovité ,šikovné malíře pokojů a podlaháře s praxí. Stuttgart/Ulm. Nástup ihned či po domluvě.
Tato pracovní nabídka platí dlouhodobě,proto neváhejte a ozvěte se.
V případě zájmu nás kontaktujte na tel.č.
0049 157 88412575 nebo mailem
[email protected]

Zkušenosti čtenářů

jiri jonas

Dobrý den měl bych zájem o práci u vaší společnosti. Je mi 33 let jsem z Prahy,vlastnim automobil a praxi jako podlahař mám víc jak 6 let. Mám zkušenosti s pokladkou Pvc koberce vinyl marmoleum a kaučukové podlahy NORA, které jsem dělal u firmy KAPRO jakožto výhradního dovozce podlahoveho systému NORA. Co se týče německého jazyka, studoval jsem ho na škole cca 9 let,ale jak nemluvím, už vše zapomněl,ale myslím,že bych se rozmluvil. Děkuji za odpověď s pozdravem Jiří jonáš

petr

Mám zájem o práci podlahare jsem přímo vyucen v oboru práce 12let

Josef

dobry den mam zajem pracuji v podobne firmě stavime,renovujeme,malujeme pokladame podlahy od a do z.Je mi 24 let sem pracovitý učenlivý napaditý samostatný nemeky sem se učil ve škole dekuji za odpoved jaworek [email protected]

Vladan Viktora

Jsme dva podlaháři praxe 14 let pokládka všech materiálu

ladislav Simandl

Dobrý den. Mám zájem o práci v oboru malíř, natěrač a podlahář. Mám dlouholetou praxi v oboru. V SRN jsem již pracoval. Je mi 46 let.Pracuji samostatně, kvalitně a efektivně. Jsem v oboru vyučen. Nástup je možný okamžitě. Děkuji za rychlou odpověď.

petr blažek

dobry den , našel sem inzerat na prácim podlaháře v němeeecku , je mi23 let mam 5 let praxi v oboru pokladani kobercu , linolea , vinylu , plovoucich podlah i dřevěnyych , nivelace ,atd , sem samostatny, flexibilni , německy se domluvim , rok sem pracoval v mnichově kde jsem delal dřevěne podlahy , po te sem byl v holandsku asi pul roku , o praci mam zajem a muzu nastooupit ihned s pozdravem blažek

SAMUEL

DOBRY DEN. MAM 51 LET, VYUCENY MALIR POKOJU S 25 LETOU PRAXI V OBORU. OVLADAM I NINE REMESLA. RENOVACE PARKET, ZATEPLOVANI, SADROKARTO….. MAM VAZNAY ZAJEM I CHUT PRACOVAT POUZE PRO FA, KTERA DODRZI SLOVO A VCAS A RADNE PLATI. V PRIPADE VASEHO ZAJMU, PROSIM. VOLEJTE NA TEL. 774835064 PS“ NASTUP PO DOMLIVE.

SAMUEL

DOBRY DEN. MAM 51 LET, VYUCENY MALIR POKOJU S 25 LETOU PRAXI V OBORU. OVLADAM I JINE REMESLA. RENOVACE PARKET, ZATEPLOVANI, SADROKARTON….. MAM VAZNAY ZAJEM I CHUT PRACOVAT POUZE PRO FA, KTERA DODRZI SLOVO A VCAS A RADNE PLATI. V PRIPADE VASEHO ZAJMU, PROSIM. VOLEJTE NA TEL. 774835064 PS“ NASTUP PO DOMLIVE.

Jan Škvor

Dobrý den,jsem vyučený malíř , lakýrník s vlastním ŽL , 11 let praxe jako osvč,ovládám klasické malby a nátěry i dekorativní techniky,sdk,a drobné stavební práce.Chtěl bych poprosit o info.děkuji Škvor
[email protected]

Vladimír Veselý

Dobrý den.
Mám dva šikovné malíře pro práci kdekoli.Domluví se trochu anglicky,ale jsou mladí,tak se s tím poperou.
Dejte jim šanci.

Dominik
Vladimír Veselý:

Zdravím je to stále aktuální ?.  měl bych pro ně práci v anglii se zajistěnou cestu tam i zpet plus ubytko . Kdyby ano tady je muj mail : [email protected]

Dominik

Hledám malíře pokojů a obkladače s praxi. Jedná se o práci v Anglii ubytování cesta a doklady hradím. Podmínka vlastní nářadí. V případě zájmu mě kontaktujte na mail [email protected]

Radim Sova

Hledám malíře pokojů pro vymalování novostavby rodinného domu v Lucembursku v srpnu letošního roku. Uhradím práci, materiál, cestu a levné ubytování v místě. Plány pro výpočet malovaných ploch mohu zaslat emailem. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na emailu [email protected].

azemi

dobri den sam viuceni malir hledam prace u njemecku mam trvali pobyt  ziju u brno mam zajem malir uklid natirac  -+ djelam zednicku prace

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: