Práce/pomoc v zahraničí

Hledám práci v zahraničí jako kontraktor nebo ochrance V.I.P

Martin Bui

Dobrý den hledám práci v zahraničí jako ochrance V.I.P nebo kontraktor .Moje praxe 5 let u bojové jednotky Armády ČR.

Zkušenosti čtenářů

DOBRÝ DEN,stále hledáte práci?

Tobias

Dobrý večer,tak též hledám práci kontraktora nebo ochránce V.I.P
Tak též možnost pracovat inkognito za provizi

Tobias:

Tobias: [email protected]

Adrian
Tobias:

Dobrý den.Rád bych využil vaše služby.Díky za odpověd

Mac
Adrian:

Dobrý den
Máte stále zájem o doprovod či osobní ochranu ?
Děkuji za kontakt
[email protected]

busi

zdravím, máte někdo nějaké info s možností práce kontraktora.ozvěte se. zašlu životopis

George
busi:

Napiš na mail:[email protected]

Zajdak Vladimir
George:

Hledám práci kontraktora diky za napidky na [email protected]

Daniel

Dobry den.Nabizim sve sluzby osobniho ochrance ci kontraktora.

dotaz.prace kontraktora.musim mit nejaky vycvik .

busi

zdravím, pokud jste uspěl, nebo stále hledáte práci. mohu se připojit též hledám práci kontraktora. zašlu životopis ohledně praxe. dík

Radek

Dobrý den, hledám práci v zahraničí jako kontraktator, ochrana V.I.P atd. Zkušenosti mám 8let v Armádě u bojové jednotky.Dvě zahraniční mise v Afghánistánu, kurzy prežiti,kurzy boje v zástavěne oblasti,několik zdravotních kurzu atd. Děkuji za nabídku

Martin A.

Dobrý den, hledám práci jako kontraktor v zahraničí. Moje praxe deset let ve dvou armádách u bojových jednotek. Šest let u policie. [email protected]

dalibor.h
Martin A.:

Dobry den hledam pracijako kontraktor v zahranici . Mam zkusenosti a vycvik z armady u pruzkumnych bojovych jednotek. A civilu jako sobni ochrance vip klienta .

Petr P.
dalibor.h:

Dobrý den, také hledám práci jako kontraktor v zahraničí, V případě zájmu zašlu životopis. kontakt:
[email protected]

Tomáš S.

Dobrý den,hledám práci jako kontraktor.Pokud by byla možnost této práce vzal bych cokoliv.Taky by mně zajímalo jestli je možnost i výcviku.
[email protected]

Pavel K.

Dobrý den, zajímám se o práci kontraktora či jiné bezpečnostní specializace v zahraničí. Zkušenost z AČR, především strážní služba. Rád poskytnu další informace. děkuji P. Krška ([email protected])

Tomas

Již delší dobu sháním práci jako kontraktátor v zahraničí,ale zřejmě nic takového neexistuje,měl jsem plno pohovorů s lidmi,ale jen lháři samí,pokud někdo víte,dejte vědět,praxi mám 9 let u Ačr,několik misí, více info osobne…

brokar

Dobrý den, též sháním práci kontraktora v zahraničí nebo i osobního ochránce V.I.P. osob v ČR. Zkušenosti 9 let u PČR, z toho 5 let u speciální policejní jednotky. Děkuji [email protected]

TACTICAL BOY...

Dobrý den, sháním kontrakt zahraničí bojové zóny ostraha ropných soustav vip doprovod nebo sky marshal. Mám několik turnusů v zahraničí již za sebou.
Kontakt:
[email protected]
 
Děkuji

Ladislav Ivan

Dobry den,zhanam si pracu ako kontraktor v zahranici.Mam za sebou 10 rokov v armade v bojovej jednotke.Dve zahranicne misie v Kosove a Afghanistane.Dakujem. [email protected]

Hugo

Přeji hezký večer,nabízím extra ochranku,parta dobrých a spolehlivých lidí z bývalého sovětského svazu.Více na [email protected]
 

alexander

dotaz.prace kontraktora.musim mit nejaky vycvik .

RSG
alexander:

Pokud chceš nějaké info tak dej vědět.

phoenix

Sháním práci kontraktora. Kdekoliv. Životopis zašlu na dotaz.
araruanavseznam.cz

Josslen

Dobry den. Shanam praci kontraktora v zahranici. Slouzil sem v prostejove.
[email protected]

Richard

Dobrý deň. Hľadám prácu kontraktora alebo osobného kontraktora. Slúžim deviaty rok v Policajnom zbore slovenskej republiky, z toho piaty rok na špecializovanom útvare. Taktiež som držiteľom licencií City and Guilds, Close Protection Level 3 a First Person on Scene Intermediate od dvoch rôznych spoločností ako European Security Academy, ako aj MPSS and Geni – Ax. Taktiež mám ďalšie odporúčacie listy, ako aj certifikáty. Životopis viem zaslať.Dákujem
email: [email protected]

RSG

Pokud hledá někdo práci v tomto oboru, dejte vědět na –
[email protected]

Jiří

Dobrý den, sháním kontrakt zahraničí bojové zóny. Umím 7 jazyku
Všude se dokážou dorozumět. Nemám problém s afgancema komunikace ani s arabama znám jejich kulturu vše.
Vojenské zkušenosti Ukrajina 2015-17.
Kurzy na přežití v přírodě
Díky za nabídky
[email protected]

[email protected]

Dobrý deň.
 
Hľadám prácu v zahraničí ako kontraktor, alebo ochranca V.I.P.
Pôsobil som vo Francúzskej cudzineckej légii.
 
Za odpoveď vopred ďakujem.

Schabi

Dobry den, poptavam praci kontraktora ci ochranu VIP osob v ČR i v zahranici. Mam za sebou 10 let u AČR na bojove jednotce.  Mise v Afghanistanu. Kurzy preziti, boje z blizka atd. Za jakoukoliv nabidku predem dekuji. [email protected]

AloisH

Dobrý den poptávam práci kontraktora..
Me zkušenosti
2roky služby u bojové jednotky
Nezpocet kurzu
Cqb,výsadkový kurz,odstrelovacsky kurz,kurzy ochrany osob..
Diky za jakékoli odpovědi.. A.H.

Tomas S.

Hledáme s kolegou možnost práce kontraktora. Mé skutečnosti 5let cizinecká legie 2REP 2CIE. Kolega 3 roky služby u motorizovaného praporu AČR a 2 roky Chrudim výsadkový prapor.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: