Práce/pomoc v zahraničí

Hledám opatrovatelku k mobilnímu pánovi do Německa – 2500,- euro měsíčně

Jana

Hledám opatrovatelku k pánovi do Německa, je soběstačný, jedná se jen o domácnost a společnost, výlety apod. ŘP výhodou, ne podmínkou!
Krásné prostředí, dům. Nástup co nejdříve.
Střídání po 2-3 týdnech, 80 euro na den + strava zdarma.
 

Zkušenosti čtenářů

Ronja

Dobrý den, zaujala mě Vaše nabídka. Mohla bych Vás poprosit o kontakt a více informací na [email protected]?
Děkuji

Emilie Záhrubská

Pokude je místo volné ráda bych ho vzala zkušenosti mám pracovala jsem jako ošetřovatelka v rodinách v Německu….
 
Děkuji Záhrubská

Emilie Záhrubská

Měla bych dokonce i střídání jelikož jsem s tou paní se střídala u pacienta v Německu a to 2 roky….
 
S pozdravem Emilie Záhrubská
 
Obě dvě vlastníme ŘP………………..

Emilie Záhrubská
Jana

Info máte v mailu

Vlasta

Mam zajem, ridicak mam, Nemcina C1, statnice z nemciny
Kontakt [email protected]

Larisa Václavíková

dobrý den přeji – nevím,zda Váš požadavek ještě platí – ale zkusím to. Napíšete mi na e-mail    [email protected] ? díky moc s pozdravem z Moravy :o)))

Larisa Václavíková

dobrý den přeji – nevím,zda Váš požadavek ještě platí – ale zkusím to. Napíšete mi na e-mail    [email protected] ? díky moc s pozdravem z Moravy :o)))

Marie

Dobryd en mela bych zajem jsem starsi a muzu idelsi dobu dekuji za odpovet M

Helena Š.

Dobrý den je tato nabídka ještě aktuální . Jsem pečovatelka s dlouholetou zkušeností v opatrování pacientů v Německu Děkuji za případnou nabídku . e-mail:   [email protected]     telefon : 720981745

Iveta kovařova

Dobrý večer mnela bych zájem o práci opoterku Panovy prosím o kontaktování.+420739135731.pracu dělám 15let Německu pokaždé jiném štate .skutečnosti mám výborně nemštimaplynula .Děkuji pozdravem hesky den pseji.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: