Práce/pomoc v zahraničí

Florida, Miami nebo Kanada poč. roku 2015

Ivet

Chci vycestovat za prací spojenou s cestováním ( práce načerno) na Floridu, Miami či do Kanady. Ubytko a práci (gastronomie a turismus či farma) najít na místě. V plánu mám tak na 3 měsíce, ale když se mi tam zalíbí, možnost prodloužení:-) Odletět bych chtěla leden/únor. Umím dobře anglicky a pracovala jsem 3 roky v zahraničí na lodi. Hledám pohodového človíčka (i více lidí třeba) co by se rád přidal (nad 27 let) a také budu vděčná za případnou radu.

Zkušenosti čtenářů

Tomáš

Ahoj, já byl na Floridě cca před 10 lety a rád bych se vrátil zpět, ale nechce se mi samotnému. Já pokud bych teda jel, tak určitě na delší dobu, myslím si, že za 3 měsíce nic nestihneš udělat. Tak kdyby jsi náhodou měla zájem budu rád za odpověď. Kdyby se podařilo domluvit víc lidí nemuselo by to být alespoň pro začátek špatně. Tomáš

Kristína

Zdravím,hľadám niekoho kto by rád vycestoval do zahraničia za prácou najlepšie by bolo cez leto. Som vyštudovaný masér, čo sa týka angličtiny viem sa dohovoriť . Pracovala som aj v hoteloch zo zahraničnou klientelou, a veľmi by som si priala zarobiť aj poriadne peniažky. Práce sa nebojím skôr to beriem ako svoje hobby 🙂 za akúkoľvek reakciu budem vdačná 🙂

rado
Kristína:

ahoj kristi. este hladas niekoho na vycestovanie do USA? ak ano ozvi sa mi prosim. mam podobne plana do LA alebo FL pripadne Karibik. rozpravam iba spanielsky a odist by som chcel nejak vo februari. ozves napisem viac priadne stretko. diky

nanet
Kristína:

Ahoj, je to este aktualne? Ja planujem ist cez leto na Miami pracovat ale nemam partacku/partaka a sama ist nechcem. Ak je to aktualne napis mi na mail [email protected] lebo tu velmi nechodim.

radoslav

ahoj Ivet. chcem sa ta spitat, ci je tvoj odkaz aktualny, pretoze tiez som sem pisal ohladom toho istého dovodu. tiez mam v plane vycestovat do USA..CA-FL.niekedy v unoru. ak tak sa ozvi a napisem viac, pripadne aj stretnutie. dekuji

Lucka

Ahojky…ja jsem v Anglii ale nežije se mi tady moc dobre .. Sice mam tady mamku brachu… Svuj byt a praci v Costa coffee … Ale mam za sebou toho hodne a důvod proc tady jsem je na šetřit dlouho tady nejsem jelikoz mam dva syny … V ČR . Ale to uz je na dlouhe povídání .. No a prave jsem tady nešťastná a do ceska se to tam ted neda přece žádná prace normální a o zivote tam nemluvím … No a prave jsem se rozhodla vycestovat prave Florida USA atak podobně …. Najit novy zivot nekde jinde… Ale moje rozhodnuti bylo teprve nedávno tak ja muj výjezd plánuji tak za tri mesice… Ale i tak by bylo fajn byt v kontaktu … Mozna ze by se pak dalo vyjet i drive …. Tak zatim papa a písni ju

Lucka 27 😉

rado
Lucka:

ahoj lucka.volam sa Rado a mozno citala aj moje odkazy, florida, california, praca pomoc USA. mam podobny plan ako ty, lepsi zivot alebo aspon sa o to pokusit. ak mas zaujem ozvi sa mi na mail: [email protected] tiez by som chcel vycestovat v blizkej dobe, asi koniec februaru- unoru 🙂

Lucka

Ahojky …. Tak co domluvíme se nejak? Ja mam v planu vycestovat az tak ten 3 mozna 4 mesic… To začne byt tepleji a hlavne co se tyče práce by mělo byt lepe… Uz mate nejake info?? Ja bych asi urco směr Florida ;))

Lada
Lucka:

Ahoj, chystáte se někdo opravdu reálně na Floridu v dohledné době (tj. vyjet max do konce března 2015)? Ráda bych se přidala. Pokud ano, prosím napište mi na e-mail. Děkuji 🙂

Adéla

Ahoj, neznáte, prosím, někoho v Miami, kdo pracuje v médiích či PR? Příští rok bych tam v rámci studentské stáže chtěla jet a už teď bych si ráda domluvila nějakou stáž. Z praxe mám bohaté zkušenosti a umím i španělsky, tak třeba mi to zvyší šance 🙂 Moc děkuju! Adéla

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: