Práce/pomoc v zahraničí

farmy v uk 2015

romana

Ahoj,
Hledám brigosku na farme , nejlépe v okolí Kentu. Hledám k sobě nějakou
společnost. Budu rada, když se někdo ozve.

Zkušenosti čtenářů

adam

ahoj ja by som tiez rad siel a tiez hladam partaka/cku 🙂 napis mi [email protected]

Zuz

Ahoj, s kamarádkou chceme taky v létě vyrazit kdyby se chtěl někdo přidat.. jen zatím nevíme kam přesně:D nemá někdo nějaké tipy?:)

Milan
Zuz:

Ahoj, taky chceme s kamarádem někam vyrazit, možná i dříve než v létě. Vy jste studentky ? 🙂 Minulý rok jsem byl na farmě ve Skotsku, ale letos neodepsali, takže nás asi nepřijmou. Ale chtěl bych znovu někam pracovat. Kamarád to sice ještě neví úplně jistě, jestli by jel 😀 ale já určitě ! 🙂

ondra

Ahoj,
Hledám letní brigádu na farmě , nejlépe i nějakou společnost. Jel bych s přítelkyní. nemáte někdo nějaké tipy? Pokud s tím někdo máte nějaké zkušenosti nebo kontakty byl bych vám vděčný 🙂 napište mi [email protected].

Adam

čau,čau 🙂 s kámošem hledáme nějakou brigádu poblíž Anglie nebo ve Skotsku, ale zatím nějak nevíme. Kdyby měl někdo nějakej tip, tak mi prosím napište na e.mail: [email protected]
Klidně bysme se i k někomu připojili 🙂

Petr

Ahoj,v dubnu vyrazime s brachou nekam na farmu,tak muzeme spojit sily.

Ivča
Petr:

Ahoj Petře, ráda bych se k Vám přidala… 🙂 chci odjet také v Dubnu do Anglie.. pokud máte s bráchou zájem přibrat s sebou pracovitou holčinu, jsem tu pro vás… napiš mi prosím na můj mail: [email protected]

Martina

Ahoj,
kdybyste někdo něco našel, ráda bych jela taky. Kdyžtak se mi ozvěte na email [email protected] nebo fb Mája Cingrošová

Martina

Ahoj, taky bych v létě ráda na farmu, je tu ještě někdo, kdo ví kam a má volné místo?

Andrea

Ahoj chtěla bych v létě s přítelem na letní brigádu na farmu. Nevíte někdo o nějaké kde by měli ještě volno? Když tak pište na [email protected], díky

S

čaute,
je mi 17 chtěla bych vycestovat za prací, hlavně kvůli zlepšení jazyka AJ. Primárě se mi nechce samotné a sekunndárně nevím, zda li je ožno vůbec v mém věku v zahraničí pracovat jako brigádník(max 100h měséčně jako v čr). Mám dvouletou zkušenost s prací pro kult. org.

S
S:

když tak [email protected]

Dan
S:

Ahoj,je mi 19 a taky bych chtěl vycestovat za prací. Jestli furt ti ta myšlenka o tom utkvěla v hlavě,tak se mi ozvi a někam to dámě do kupy 🙂 [email protected]

mike

Mám možnost vycestovat za prací, ubytování i práce. Kdo má zájem napište tady svůj email. Stojí to za to. Beru jen urcitý počet lidí. Ozvu se vám

lenochod
mike:

Ahoj, prosim o vice info na meil [email protected] Diky. L.

Peter
mike:

[email protected] napis message pls Mike

John
mike:

Ahoj, poprosil bych o bližší info – [email protected]. Díky předem 🙂

Katarína
mike:

Ahoj, prosím ťa o nejaké info ak je to ešte aktuálne 🙂

[email protected]

Lukáš Pospíšil
mike:

Ahoj. Mám zájem, prosím o bližší info na [email protected].

Dan
mike:

Ahoj 🙂 jestli je to stále aktuální, tak bych měl zájem. Ozvi se mi prosím [email protected]

Dominica
mike:

Rádi bychom vyrazili ve dvou, prosím o info na [email protected].

Verča
mike:

Ahoj,

jestli je to stale aktualni, mela bych 100% zajem 🙂 Je mi 21 a rada ych odsud vycestovala neka za praci 🙂 Kyztak se ozvi na [email protected]

Lenka
mike:

Ahoj, ráda bych vyjela za prací do zahraničí. Pokud je nabídka stále aktuální, budu ráda za kontaktování.
Díky Lenka

Lenka
mike:

připisuji e-mail
[email protected]
dik

Lukas

Ahoj, prosím o zaslání více informací, děkuji [email protected]

David

Ahoj, taky jsem rozhodnutý odjet, v UK už jsem byl, ale ne na farmě.. psal jsem i na několik farem, ale s žádným potvrzením nástupu, buďťo mají momentálně plno, nebo že se ozvou.. no čekat se mi už moc nechce a zřejmě vyrazím na blind.. je na tom někdo stejně? resp. nemá někdo tip kam se směřovat?
díky za případné info..
PS: Kdyby se ke mně chtěl někdo přidat, tak s tím nemám problém..

Milan

Ahoj, Miku taky bych se rád dozvěděl více o té zmiňované brigádě. Pokud to je ještě aktuální prosím o zaslání infa na mail [email protected]

Matúš

ahoj, ak je to aktuálne, tak som plne k dispozícii 🙂 a to na zber jabĺk alebo čerešní,jahôd atď? za info. vopred ďakujem

Pavlína

Čauky,

já a kámoška máme také zájem na dva měsíce vypadnout. Kdyby někdo z Vás měl info, dejte, prosím, vědět.

[email protected]

Jakub

Zdravím, 🙂 je nabídka možná ještě aktuální prosím ? Rád bych se přidal 🙂 Dík za odpověď?

Jakub
Jakub:

Kontakt na mě 😉 [email protected]
Děkuji 🙂

Kamila

Ahoj, také bychom s kamarádkou moc rády jely pracovat někam na farmu. Pokud někdo o něčem ví, ať se mi ozve na mail, rády se k někomu přidáme 🙂 Je nám 18 a 20

Kamila
Lenka

Ahoj, chci vyjet do zahraničí pracovat. Farmy mě lákají. Pokud máš stále zájem o „parťačku“, budu ráda za kontaktování:)
[email protected]

Anežka

Nevi nekdo o nejake brigádě na farmě?

Jakub
Anežka:

Jáá bych taky uvítal nějaky info nebo radu ale stále nic :/ Kdybys te na na neco narazila pro vás o Info 🙂 rád bych se přidal taky 🙂 Děkuji mockrát 🙂

Kontakt na mě 😉 [email protected]

Petr

V neděli tenhle týden odjezd autem na blind na jih Anglie na farmy,sklady atd.Zkušenosti s práci v UK máme.Je ještě jedno místo volné.Pište sz….

Pavla

Ahoj 🙂
potřebovala bych prosím  radu. Ráda bych na léto 2016 na 3 měsice jela do UK  na farmu. A chtěla jsem se zepat jestli k tomu budu potřebovat NIN ( National Insurance Number)
děkuji za odezvu 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: