Práce/pomoc v zahraničí

Brigáda v Londýně – červenec + srpen 2013

Eliška Sekáčová

Ahoj!

V půlce června (konkrétně 20.6.) mám v plánu odjet za brigádou do Londýna. Je mi 19, mám po maturitě, studuji na jazykové škole a v září (doufejme!) budu nastupovat na vysokou školu. Chtěla bych konečně uplatit nabyté znalosti angličtiny v praxi a celkově, poznat něco nového, nové lidi, získat obecně zkušenost. A věřím, že zkušenost by to byla ohromná. 🙂

Nenašel by se podobný nadšenec, který by do toho šel se mnou? Bohužel, v mém okolí není nikdo, kdo by se do Londýna vypravil se mnou. Brigádu jsem sháněla v hotelech a restauracích, obeslala jsem přes 3000 emailů do londýnských hotelů, restaurací, pubů a bůhvíco všeho s tím, že spousta z nich se mi ozvala zpátky, ať se neprodleně dostavím na interview, až budu v Londýně, něco by se určitě našlo.

Vím, že Londýn je asi hodně riskantní, zrovna co se týče letních brigád, podobných lidí tam ročně jezdí tisíce ale i přesto, chci to zkusit. Původně jsem sháněla brigádu v Brightonu, Blackpoolu a podobných přímořských oblastech, ale nakonec jsem se rozhodla pro Londýn.

Pokud by se tedy našel podobný nadšenec, co by do toho šel se mnou, neváhejte mě kontaktovat! 🙂 [email protected]

Zkušenosti čtenářů

Pavel Kafka

Ahoj,kdyby se našla nějaká práce našla v Londýně na červenec a srpen našla v Londýně určitě mi dejte vědět.Je mi sice 33 let,ale jsem otevřený a kamarádský mladý tatínek,hodně zdaru.Pavel

Eliška
Pavel Kafka:

Ahoj Pavle,

díky za zprávu. No, obávám se, že jestli sháníš na prázdniny práci v Londýně přímo z České republiky, tak se Ti asi nepoštěstí. Každý tě che vidět, můžeš sice potencionálnímu zaměstnavateli slíbit, že dorazíš toho a toho ale on nemá tu jistotu, že skutečně dorazíš. A tu jistotu získá až ten den, kdy dorazíš na pohovor. Takže..

Pokud vyrazíš, tak určitě držím palce, ale takhle přes internet ti určitě líp neporadím.

Měj se!

kaka

Cao. Ja mam docela dost znamych v Londyne a vúbec necekejte zadne zazraky co se tyka prace, tak atmosfery! Budete radi, kdyz se ze zacatku uchytite jako myci nadobi! No jinak chtel bych videt tu buchtu co poslala tri 3 tisice emailu! to fakt ze jo! to uz je trosku moc ne? kazdopadne Londyn je uplny masakr a neznam nikoho komu by se tam libilo a uz vubec ne nejake mladicke holcicce. to kazdopadne jestli jsi nikde jeste nebyla tak si si uletis…mozna az moc! LOL

Eliška
kaka:

Díky za zprávu. Je vidět, že tys v Londýně byl, že? Já v Londýně nejsem poprvé, takže vím, do čeho jdu. Jsem tu už týden a líbí se mi tu, řekla bych, že ze všech metropolí které jsem navštívila má Londýn asi nejhezčí atmosféru, no, ale jak je vidno, je to otázka názoru. Zítra mě čeká pár pohovorů a včera mi byla dokonce i práce nabídnuta. S prací to sice není jednoduché, ale že seženu první den práci s tím asi nikdo nepočítá, což? Navíc, na mytí nádobí nevidím nic špatného. Je zvláštní, že když se tam nikomu ze známých nelíbí, proč tu tedy zůstávají? Já znám také dost lidí, a za ten týden tady jsem jich i spoustu potkala a většina sdílí opačný názor. Jinak, mailů jsem skutečně obeslala přes 3000, nevím, co ti na tom připadá divného. Máš toho procestováno hodně? Dle příspěvku to vypadá, že pomalu celý svět! Pokud ano, tak si rady cením, ale upřímně? Myslím si, že na svůj věk jsem toho zcestovala poměrně dost, takže… iluze si nedělám. Každopádně, příspěvek mě velice pobavil, tudíž díky moc!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: