Práce/pomoc v zahraničí

ANIMÁTOR/ANIMÁTORKA NA KYPRU

Helios Agency

Pro mezinárodní 5* hotely na Kypru hledáme sezonní pracovníky na pozici animátor/animátorka.Brigáda je od 1.5-31.10
Profil kandidáta:
• Ochota, příjemné a profesionální vystupování, spolehlivost a organizovanost
• nutná znalost AJ + RJ/NJ na komunikativní úrovni, praxe vítána
• flexibilnost, komunikativnost a ochotu cestovat a poznávat nová místa

Nabízíme:
• pracovní doba je 6 dnů v týdnu (8-9h denně)
• ubytování a stravování (třikrát denně)
• příjemné pracovní prostředí mezinárodního 5* hotelu
• zabezpečený trening
Mzda 550/620 EUR

Zkušenosti čtenářů

Radek Jirků

Osobní údaje
Bydliště: Říčanského 24, 393 01 Pelhřimov, ČR

Kontakt
Mob: +420 776 555 490
E-mail: [email protected]
Datum narození: 14. září 1986

Vzdělání
VŠE, Fakulta podnikohospodářská, bakalářský program.
ČVUT v Praze, Strojní fakulta. Titul Bc, magisterský program.

Zahraniční stáže
Erasmus, jeden semestr ve Velké Británii, University of Strathclyde v Glasgow.

Zájmy, koníčky
Dříve jsem hrál závodně lední hokej, tenis a squash.
Stále aktivně hraju florbal, jsem rozhodčí ledního hokeje, trenér squashe a
instruktor lyžování.
Rekreačně ve volném čase jezdím na horském kole, baví mě vysokohorská
turistika a lyžování.
Mám rád práci s lidmi, které můžu bavit a vymýšlet pro ně zábavu. Jsem
aktivní, sportovní povahy. Rád cestuji natěžko po rozvojových zemích.

Zkušenosti
2010 – 2012
Jsem hlavní organizátor Plesu absolventů a Studentského plesu v Pelhřimově pro 500 lidí v místním kulturním domě. Sháním kapelu, vymýšlím a organizuji kulturní vstupy v průběhu večera, řeším propagaci plesu.

2009 – 2011
Letní práce pro cestovní kancelář VTT v destinacích Lesvos, Zakynthos a na
Kypru. Pracoval jsem jako delegát, pokaždé jsem měl na starost přes sto lidí. Organizoval jsem a vedl poznávací a zábavné výlety po ostrově,
„na oslíky“ apod.

2008 – 2012
Pátou sezónou pracuji v zimě jako lyžařský instruktor ve Velké Úpě pro školu AronSport. Učím jak dospělé klienty, tak i děti. Dětská výuka probíhá především na malém vleku hraním různých her a cvičení.

2010
Podzimní brigáda jako promotér marketingové kampaně „Agent Super C“.
Úkolem bylo představení kostýmu agenta Super C formou divadelního vystoupení na centrále Aholdu, „kontrola“ cen v supermarketech v převleku a podobná vystoupení na veřejnosti s úkolem zaujmout kolemjdoucí.

2002 – 2008
O letních prázdninách jsem jezdil jako vedoucí družstva dětí na 14-ti denním putovním vodáckém táboru na břehu Lipna. Podnikali jsme společné výlety na
pramicích po Lipně a putovní výlet po horní Vltavě. V průběhu tábora jsem se podílel na organizování kratších her pro děti a vypomáhal s celotáborovou
hrou, kde se hrály různé divadelní scénky pro děti, aby dokreslily atmosféru
celé hry.

Jazyky
Angličtina (úroveň C1, rok 2010), čeština, základy němčiny a ruštiny.

Reference
Ing. Václav Straka, Hlavní vedoucí VPT Lipno
[email protected]
+420 602 327 993

Jana Klusoňová, Obchodní oddělení, CK VTT
[email protected]
+420 224 920 117

Iveta Švandová, Manažer výuky lyžování, AronSport
[email protected]
+420 603 479 882

Tesinova Eliska

Dobry den.Chtela bych se zeptat zdali stale hledate animatorku.A jaka je veskera napln teto prace.Predem dekuji za odpoved a preji pekny den .Tesinova

Veronika Harantová

Dobrý den , ráda bych se zeptala od jakého věku přijímáte animátory . Děkuji

Iva

Maličko odbočím od tématu…chtěla bych se prosím zeptat, zda nebudete pro nějakou CK shánět delegáty na letošní léto. Pokud ne, jestli byste mi mohl poradit, jaký je nejlepší zvolit postup, abych byla na tuto pozici přijata, vidím že máte spoustu zkušeností a já o tutu práci velký zájem. Děkuji

Žaneta Kubátová

Dobrý den, studuji Hotelovou školu, obor Cestovní ruch. V únoru 2014 mi bude 18. Velice ráda cestuji, byla jsem v různých zemích ale především se mi líbila práce animátorů v Egyptě v jednom pěkném hotelu, kde jsem si tu práci i já zkusila s nimi ale zatím jako turistka. Mám ráda práci s lidmi a především s dětmi. Ráda se učím a poznávám nové věci. Byla bych moc ráda, kdyby se mi naskytla šance a získala bych práci animátorky kdekoli. Anglický jazyk mám na dobré úrovni a Německý na základní úrovni. Děkuji. S pozdravem Kubátová.

Simona Kučerová

Dobrý den,
také bych měla zájem o práci animátora, pokud je místo ještě volné. Kam mám poslat bližší informace?
Děkuji Kučerová

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: