HEDVABNASTEZKA.CZ POHORA.CZ AIRWAYS.CZ EXPEDIČNÍ KAMERA KLUB HEDV. STEZKA KLUB CESTOVATELŮ Praha/Brno KARAVANA ESHOP (mapy aj.)

POSLEDNÍ DISKUSE

Parťák dobrodruh na NZ za prací a cestováním

Parťák dobrodruh na NZ za prací a cestováním 03. 02. 2012, 13:09:19
 
Iveta Ahoj,
chystám se na NZ za prací (na WHS vízum) na půl roku od září 2012 do února 2013 (možná i déle)a hledám někoho s podobnými plány. Bydlet a pracovat bych chtěla asi v Aucklandu, ale nebráním se ani jiným částem NZ. V průběhu pobytu bych ráda podnikala výlety po celém NZ (ještě nevím jak to půjde finančně a časově - buď tak nějak průběžně, nebo třeba pak najednou až v posledním měsíci). Pracovala bych klidně v sadu, i když raději bych asi nějakou kancelářskou nebo jinou práci, kdyby se něco našlo (servírku bych ale asi dělat nechtěla). Rozhodně bych chtěla podniknout nějaký několikadenní trek s baťohem na zádech po Fiordlandu a třeba i jiné treky, proto bych ráda cestovala s nějakou fyzicky velmi zdatnou osobou. Nekouřím a nijak zvlášť neholduju alkoholu. Na pohlaví nezáleží, budu ráda za každého, kdo má podobný plán a ozve se mi :) Mějte se pěkně a těším se na případné odpovědi!

Odpovědět To se mi líbí (Tohle se líbí 0 cestovatelům) Nahlásit nevhodný příspěvek
Re:Parťák dobrodruh na NZ za prací a cestováním 11. 02. 2012, 00:21:22
 
Mirek Kysel dobri den ja bich mnel zajem svama podniknut dobrodruzni cestu na NZ, rad chodim po horach venuji sa skumani prirody ochranuji prirodu a zvirata a chci se zeptat sli bisme jako za praci nebo jenom ako vylet ozvete se na muj email a napiste mi otom trosku vic jasem Mirek , tesi mne budu cekat na vas email dekuji a tesim se, a napiste mi odkat ste a predstavte semi vasim jmenem dekuji hezky vecer ..........

Odpovědět To se mi líbí (Tohle se líbí 0 cestovatelům) Nahlásit nevhodný příspěvek
Re:Parťák dobrodruh na NZ za prací a cestováním 08. 04. 2012, 06:06:33
  steflMichal@seznam.cz
Dyna
(Komentářů: 23)
Mirku Mirku misto cestovani bys radeji mel sednou k pravidlum ceskeho pravopisu:]]]]]

Odpovědět To se mi líbí (Tohle se líbí 0 cestovatelům) Nahlásit nevhodný příspěvek
Re:Parťák dobrodruh na NZ za prací a cestováním 12. 02. 2012, 18:44:32
 
Barča Ahojky
Taky bych chtěla na NZ pracovně, ale spíš až v říjnu, v září budu ještě na Aljašce. Je mi celkem jedno kam a na jak dlouho i co budu dělat, klidně i servírku :-) Ráda chodím na treky, ale upřímně moc velký turista nejsem i když se snažím a fyzicky na tom nejsem špatně. Ale jinak jsem pro každou špatnost a ráda bych zéland projela co nejvíc. S cestováním mám už celkem slušné zkušenosti, tak pokud bys měla zájem, tak mi pisni email a můžeme se domluvit, budu se těšit :-)

Odpovědět To se mi líbí (Tohle se líbí 0 cestovatelům) Nahlásit nevhodný příspěvek
Re:Parťák dobrodruh na NZ za prací a cestováním 29. 03. 2012, 16:21:28
 
Pavel Čau,
rád bych na NZ vyrazil min. na půl roku, pracovat cestovat... je mi jedno co budu dělat a jak moc budu u práce trpět, hlavně když budu s kamarádem batohem... panelák v ČR mě nějak nebere. Budu rád,když se budu moct k někomu přidat, ve dvou je líp. noves2@centrum.cz

Odpovědět To se mi líbí (Tohle se líbí 0 cestovatelům) Nahlásit nevhodný příspěvek
Re:Parťák dobrodruh na NZ za prací a cestováním 18. 05. 2012, 09:51:36
 
Ivona Úplně se ztotožňuji s tím co píšeš, půl roku je pro mě ideální a pak by se vidělo podle situace jestli bych zůstala déle. Kdo to myslí opravdu vážně, tak mi prosím napište mejlíka ať se můžeme na všem lépe domluvit.

Díky Ivon
ivonasvancarova@seznam.cz

Odpovědět To se mi líbí (Tohle se líbí 0 cestovatelům) Nahlásit nevhodný příspěvek
Parťák dobrodruh na NZ za prací a cestováním 05. 04. 2012, 20:37:45
 
Draky no ja se chystam tak kolem září až listopadu na NZ(nebo australie, kdyby bylo neco fakt dobryho) na Working Holiday Visum,takže na dýl, ale vážně uvažuju i zustat tam na trvalo. A samozřejmě to tam počádně procestovat, odskočit si do Austrálie časem a Tasmánie...
Kámoška se kterou sem cestoval po evropě se hodlá asi zabydlet v holandsku,ale místní placatá krajina, dálnice, industriální zony a vodní příkopy mě fakt neberou.

Takže hledám někoho kdo by taky vyrazil na NZ. Mě je 24, dobrodruh, cestovatel, možná ne nejlepší ani nejzkušenější když koukám tu, ale nebojím se výzev ani dálek. Rád lezu po horách, k ferratám chci přidat i lezení,občas jezdím stopem no a cokoli s báglem na zádech a horama, údolíma nebo pouštěma kolem zní jako ráj.
Takže bych rád našel někoho s podobným plánem. Nejlíp holku samozřejmě...ale klidně i víc lidí a jet tam jako parta. Na zkušenostech nezáleží, spíš na odhodlání a kuráži. Budou potřeba prachy do začátku, to určitě, já vyrážel poprvý s 2000 kč stopem sehnat něco po EU...ale můžu vám zkusit domluvit něco ve firmě, kde dělám v NL teď, pokud máte fakt zájem a do podzimu se to dá stihnout našetřit. Ale chce to trochu probrat,zjistit co sme kdo zač... taky nemám zájem někde cestovat se smažkama,lemrama...ale pohodový lidi rád poznám

Odpovědět To se mi líbí (Tohle se líbí 0 cestovatelům) Nahlásit nevhodný příspěvek
Re:Parťák dobrodruh na NZ za prací a cestováním 18. 04. 2012, 09:39:21
 
Rút Ahoj,
též plánuji vyrazit na Zéland na Working Holiday Visum v říjnu (listopadu)2012 do března (dubna)2013.
Tvůj příspěvek mě velmi zaujal, protože mám velmi ráda hory,přírodu a připadáš mi podoného naladění. Cokoliv v horách - ráda treky, lezení, ferraty..Mám ráda horské výzvy:-). Práce se nebojím. Je mi 23 a pár cest s báglem na zádech už za sebou mám,ale vždy s partou lidí.
Přerušuji studium, tzn. peněz moc nemám, domů bych se ráda vracela min. na nule, takže práce tolik, abych pokryla výdaje.
Můj mail: bursikovar@gmail.com

Odpovědět To se mi líbí (Tohle se líbí 0 cestovatelům) Nahlásit nevhodný příspěvek
Parťák dobrodruh na NZ za prací a cestováním 19. 04. 2012, 00:05:43
 
Láďa ahoj všichni taky mam v plánu vyrazit na podzim na zéland práce se nebojím takže work and travel je jasná volba. chtěl bych vyrazit minimálně na ten půl rok ale nejlépe bych tam strávil rok celý. miluju focení přírodu hory a prostě vše co nabízí právě zéland takže cílem cesty by bylo zažít a zkusit tam co nejvíc a tak hledám někoho ke komu bych se moh přidat přeci jen ve více lidech se to lépe táhne :) je mi 24 a jsem zodpovědný sportovně založený pohodář milující výlety. celý život jsem vyrůstal v přírodě takže zéland pro mě bude splněným snem a když to půjde rád bych tam třeba i zůstal. vše potřebné dokážu zjistit a myslím že zas takový béčko abych se o sebe nedokázal postarat taky nejsem takže jestli to někdo z vás vidí stejně budu rád když se mi ozvete a dali by jsme něco dohromady sssovic@seznam.cz

Odpovědět To se mi líbí (Tohle se líbí 0 cestovatelům) Nahlásit nevhodný příspěvek
Parťák dobrodruh na NZ za prací a cestováním 19. 04. 2012, 09:31:47
 
waťák Waťák
zdary.chystám se na zéland někdy začátkem podzimu,až si tady užiju to krásný český léto.uvítal bych někoho s většíma cestovatelskejma zkušenostma,ještě lepší by byla do začátku domluvená práce.mám v plánu tak tři měsíce makat a pak se tam trochu projet.takže kdo máte zájem ozvěte se.díky.
mail roccotour@seznam.cz

Odpovědět To se mi líbí (Tohle se líbí 0 cestovatelům) Nahlásit nevhodný příspěvek

 


Sem vložte diskusní příspěvek.




 
 +   = 
 

RSS této diskuze