Nový Zéland

Cesta na Nový Zéland – podzim 2015

Víťa

Zdravím,

já společně s kamarádem dlouhodobě plánujeme za rok odcestovat na Nový Zéland za účelem pracovat, něco si vydělat a následně cestovat.
Rádi bychom jeli společně s nějakými slečnami (ve věku 18-22). Teď to trochu zní jako seznamka, ale nebuďte na omylu. Chceme jen vytvořit super partu, a užít si nejlepší rok našich životů. Kdyby někdo o nějakých slečnách věděl, byli bychom vděční.

Zkušenosti čtenářů

andrea

Ahoj napis na mail [email protected]

Michaela

Ahoj, taky se na podzim chystám a zatím nemám s kým jet [email protected]

Weera

Ahooj, ještě jste stále nevyrazili? Taky se chystám, a určitě nechci jet sama 🙂

Tomáš

Zdravím 🙂
My jsme 3 lidi (2 kluci a 1 dívka), co za se za rok taky chystají letět. Tak bychom mohli dát do kupy dobrou partu. 🙂

Jakub

Ahoj lidi, rád bych taki vyrazil, kdybyste chtěli ještě spolucestovatele 🙂

David

Zdravím, taky se chystám na roční trip, za účelem výdělku a pak procestováním této úžasné země.
Chystá se někdo koncem srpna?? díky

eva

Taky bych chtěla odjet :)) -+ v polovině srpna .)

Kate

ahoj, taky se chystám :)… můj fb https://www.facebook.com/kate.baocao

Michal

Cau,
Taky bych rad vyrazil na NZ, nekdy po prazdninach. Kamarad s kterym jsem byl domluvenej z toho vycouval, tak hledam nahradu misto nej :).

michal

zdravim mam 21let a hledam partu s kym bych mohl odcestovat kdyztak se ozvete nekdo dik 🙂

Terez

Ahooj:-) taky bych chtěla po prázdninách vyrazit, ale jsem v tom úplně sama, což neni dobrý:-D.. No ještě uvidíme jak to dopadne s vízama, nechci se radovat předčasně.. Dostala jsem se k placení až nekdy v 55minutě, bylo to fakt šílený! Jak jste na tom vy:-)?

Martin
Terez:

Jestli jsi to zaplatila, tak by to mělo být v suchu 😉

Ondřej

Ahoj, já se chystám letět v říjnu… [email protected]

Radek

Ahojte, je tu někdo, kdo chce letět někdy kolem listopadu?

sim

Ahoj. Mam dotaz. Pritel priletel ze zelandu v roce 2008. Pobyval tam na work permit a z toho 8 mesicu nelegalne. Letos bysme chteli letet spolu, ale nevime, jestli by pritel se vstupem nemel problemy..???Dekujeme za rady 🙂

sim:

Zde muzete hlasit ilegalni aktivity ceskych obcanu:
http://www.customs.govt.nz/about/contactus/Pages/report-suspicious-activity.aspx

sim:

On překročil délku pobytu nelegálně o 8 měsíců a na letišti si toho úředníci před odletem nevšimli?

vendulka83

Pokud ho nikde nechytili, tak by to problém být neměl.

Jarka

Nikdo si toho za 8 měsíců nevšíml? to je borec..

sim

Ano 8 mesicu tam byl pote,co mu vyprsel work permit.A na letisti vse probehlo v poradku.Nikomu nedoporucuji! Pry to byli hrozny nervy.
Ted by takovou klukovinu neudelal.Takze myslite,ze by se ted nemusel strachovat? Po cca 7mi letech v cr..?

informator
sim:

Ja myslim, ze se bude muset hodne strachovat…
Zde muzete hlasit ilegalni aktivity ceskych obcanu:
http://www.customs.govt.nz/about/contactus/Pages/report-suspicious-activity.aspx

sim:

Hele nejsi to nahody ty kdo pretahnul o 8 mesicu a ted se tady vyptavas jako za pritele?? Ha ha

sim

Ano navazuji na muj mail ze vcerejska,to snad pochopi kazdy 🙂 tak extra pro tebe..
Zajimaly me vase rady a zkusenosti,ale jako na vsech diskuzich se resi vse,jen ne otazky dikutujicich 🙂 zbylim dekuji za rady!

sim:

Ty nebo „tvuj“ pritel muze zapomenout na NZ. Uz ti to doslo?

sim

Ptala jsem se na rady a nazory a ne na prikazy,uz ti to doslo?

tomas

Dobry den Vsem!
Chtel jsem se zeptat… uz je to dlouho,co jsem byl na NZ,byl jsem tam na Work permit,otazka zni:
Mohu jet opat na NZ a zazadat OPET o work permit???
Nebo to mohu pouzit jen jednou v zivote?
Moc dekuji za rady!
T.

tomas:

To by snad meli vedet na konzulatu NZ. Tady jsou informace typu „nekde jsem slysel“, „nekde jsem cetla“, atd.atd.

tomas

Tak jsem mel zacit,ze jsem nekde slysel,ze mohu…? 🙂
Jo jo.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: