Re:Potopa v íránském Shirazu
06. 12. 2006, 20:42:44
Maykl
Nebyli jste si v Íránu náhodou taky zalyžovat (snowboardovat)? Chystám se tam na jaře a tak ocením veškeré informace...
Odpovědět
To se mi líbí
(Tohle se líbí 0 cestovatelům)
Re:Potopa v íránském Shirazu
10. 12. 2006, 09:33:05
oculist
Nooo...pozor ale! Jestli jste nebyli uvedeni v omyl klasickým taarof! Taxikář taky mohl podle pravidel perské zdvořilosti 2 x odmítnout přijmout peníze, protože je podle pravidel může přijmout až při třetí pobídce. Jen jestli jste ho nezklamali...?
Odpovědět
To se mi líbí
(Tohle se líbí 0 cestovatelům)
Re:Potopa v íránském Shirazu
11. 12. 2006, 14:57:28
Katka a Tomas
Ahoj vsichni,
dik za prispevky do diskuse. Omlouvame se za pozdni reakci, ale jsme prave mimo internet v Laosu.
Lyzovat jsme v Iranu nebyli, takze moc praktickych informaci o tomto nevime. Nicmene v prosinci tam snih rozhodne je :-].
O omyl nejspis neslo, protoze jsme zaplaceni nabidli vicekrat. Proste je to jedna z mala zemi, kde pohostinnost neni jen slovo.
O davy turistu jsme rozhodne prisli, protoze jsme tam byli uplne sami. O to lepsi to melo ale atmosferu. Rozhodne doporucujeme zazit Persepolis pod vodou a bez turistu :-]]
Zdravi Katka a Tomas
Odpovědět
To se mi líbí
(Tohle se líbí 0 cestovatelům)