Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Diskuse k dalším článkům

Proč digitální nomádi milují coworking v Thajsku

Pedro
Pedro

Chiang Mai je děsná díra. Lituju, že jsem tam jezdil. Taková Legerova ulice obklopující čtverec plný špíny a lidí. Nechápu, proč se pořád protěžuje zrovna tohle město, když jsou v Thajsku mnohem lepší a hezčí místa...

25. 01. 2016, 13:50:31
Max
Max

Pedro...zkus nám raději napsat a doporučit ty hezčí místa... ,)

30. 01. 2016, 19:52:32
Pavla
Pavla

Chiang Mai mě zaujalo. Moc se mi tam naopak líbilo, právě kvůli všudepřítomným nespoutaným nomádům z celého světa .. fakt odvaz:) Plánuji tam taky pobýt ňáky čásek a začít nomádovat.

07. 05. 2016, 16:07:24
Bel
Bel

Z fotek se zdá že to teda moc navštěvované není, i přes tu celosvětovou slávu. Koncem 2015 dva oblíbené podniky skončily, to asi nebude taková hitparáda. Ono to těch pár lemplů asi neuživí. V Chiang Mai jsem byl několikrát ještě před érou fejsbůku a nomádů. Takové příjemné město, z hor a vesniček v okolí se tam člověk rád vracel na pořádnou postel a jídlo. :)

14. 09. 2016, 00:05:51
PETR
PETR

Z Chiang Mai se díky těmhle ztraceným nomádům stala turistická díra

10. 10. 2016, 18:23:24

Chiang Mai je sympatické město obklopené úžasným okolím. I když je pravda, že už se stalo hodně oblíbeným a ne každému to může vyhovovat. Zase zde najdete kvalitní servis od restaurací, přes ubytování, až po wifi.

12. 10. 2016, 06:53:37

Do Thajska v zivote neletim.

19. 03. 2017, 15:36:39

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Život je těžkej? Né,jen ten, kdo to říká, je slabej!