HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Diskuse k cestopisům

Island nemusí být drahý

Rada
Rada

Ahoj pokud cestujete "on your own" rozhodně doporučuji půjčit si auto. Nedávno jsme se vrátili plní zážitků. Díky našemu 2 týdennímu itineráři jsme projeli snad veškerá místa, co jsme tak nějak v rámci možnosti chtěli + ještě nějaká na doporučení místních. Autobusem by se taky dalo, ale rozhodně by to zabralo mnohem víc času. Pokud si chcete projet celý ostrov křížem krážem, kam Vám to jen cesty dovolí a nejsou někde kvůli sněhu uzavírky doporučuji společnost http://www.ofran.cz/1005-cs/Ofran.aspx. Zamluvili jsme přes formulář v ČJ a pak si auto už jen vyzvedli na letišti v Reykjaviku.

07. 11. 2016, 15:01:50
Anna
Anna

Ahoj, ráda bych se podívala na Island, ale jako student na tom nejsem finančně úplně nejlépe. Na kolik peněz přibližně vyjde 14 dní včetně letenky kdybychom zvolili cestování autem? Předem díky za odpověď.

08. 02. 2017, 13:25:49

Cestovani po Islandu autem muze byt hodne drahe nebo stale drahe, ale o neco mene. Zalezi na mnoha faktorech. Nejlepsi je sehnat dalsi lidi na rozdeleni nakladu na auto, jet v zari, kdy jsou ceny pujcovneho nizsi, pripadne pred sezonou. Letet se da s nizkonakladovkou, spat je treba pro snizeni nakladu ve stanu, i kdyz pocasi nebyva na stanovani vhodne. Jidlo nakoupit v nejlevnejsim retezci supermarketu a varit si.

25. 02. 2017, 14:38:02
Jitka
Jitka

Ahoj, chystame se na Island ve dvou v ramci splneni cestovatelskeho snu. Ma to ale hacek: kvuli zdravi jsem na voziku. Nemuzeme cekat, protoze stav se nezlepsi. Da se toho hodne videt i na voziku? A Co konkretne? Moc diky.

11. 03. 2017, 12:54:41
Martina
Martina

Ahoj, velke DIKY za zajimave tipy. Vyrazime s kamaradkou na Island na cca 14 zacatkem cervna. Nechce se nekdo pridat a podelit se o naklady?

10. 04. 2017, 17:59:00
Lenka
Lenka

Ahoj s kamarádem na Island přiletíme 8.6. na cca 15 dní...třeba by se to dalo nějak skombinovat:-)

Kdyžtak pište na mail xlencax@seznam.cz

05. 05. 2017, 09:48:12
Michal
Michal

Ahoj, nechystá se někdo na Island třetí týden v červenci?

26. 05. 2017, 20:19:51

Ahoj, letíme 19.7. s partnerem a plánujeme treke Laugavegur 80 km.

05. 06. 2017, 15:49:07
Klára
Klára

Pokud někdo máte v plánu totéž nebo obdobné, pište na e-mail klarkakali@atlas.cz a můžeme spojit síly.

05. 06. 2017, 15:51:37
Ondřej Vacula

Ahoj, v půlce července (12.-26.7) razíme s kamarádem na Island. Do 21. máme auto a v něm stále 2 volná místa.

Od 21. plánujeme pěší tůry - kdyby se chtěl někdo přidat napište.

Sme moraváci a berem slivovcu!

15. 06. 2017, 23:04:53

ovacula@gmail.com

15. 06. 2017, 23:06:25

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   =
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Zkušenosti z cest je třeba nejen získávat, ale i používat :)