Kanada

Prace v Kanade, leto 2015

Pavel

Zdravim vsechny cestovatele,
Mam pro Vas zajimavou nabidku prace na leto 2015. Prace se nachazi v krasnem udoli Okanagan v BC. Jedna se predevsim o sber tresni na nejvetsi tresnove farme v Kanade. Hledame sikovne mlade lidi co si chteji privydelat na cestovani, naucit se trochu anglicky a poznat velkou spoustu zajimavych lidi. Prace je to manualni, namahava, ale zase pomerne dobre placena.

Veskere informace a prihlasky muzete najit zde: www.coralbeach.ca

Nabor se otevira 1.12.2014
Hlavni sezona je zhruba od pulky cervence do konce srpna.
Prace je vhodna i pro holky. Nabirame na spoustu pozic, ne jen sberace.

YouTube video: https://www.youtube.com/watch?v=PzZoE6G_Wq8

Pokud mate nejake dotazy tak muzete psat na:
[email protected]
Ci v anglictine komunikovat na
Bob +1 250 7188026
[email protected]

Zkušenosti čtenářů

Marek

Ale to,že na vstup do Kanady potřebuješ mít na účtě 50 Tisíc už nenapíšeš proč? Každý to má vědět? Nebo to nevíš ani Ty?

Petr
Marek:

a to jsi se dočetl zase kde? když jsem řešil pracovní vízum, tak tam stejně nikoho nějaké výpisy nezajímaly a jako turista nepotřebuješ nic…

Marek
Petr:

On nabízel práci 🙂 né turistického průvodce 😉

Marek

Takže každý kdo má pod 50 tisíc je víc jak socka? V tom případě každý pracující,mladý,který se postavil sám na nohy a dělá ze začátku za tolik,že sotva zaplatí nájem,poplatky,jídlo a cestu do práce je socka? To je názor určitě nějakého Mudrce! Bravo!

Pavel
Marek:

Presne tak. Bez prachu nikam nelez a sed naprdeli, reklamu na socky v zahranici nepotrebujeme.

K.
Pavel:

Říká ten, kdo celý život sedí na prdeli v ČR a závidí těm, co se v životě dostali dál, než do místní knajpy s připojením k internetu.

Radek07

Zdravím měl bych zájem. Záleží ale jestli dostanu v lednu víza

Pavel

Pokud mas zajem tak dej prihlasku a pak se uvidi jestli se ti podari dostat viza.

Michal

Zdravím,
měl bych zájem jenom bych se chtěl zeptat, jak s tou prací souvisíš ty Pavle? Děláš nějakého prostředníka?

Pavel
Michal:

Ahoj, pokud máš zájem tak si dej přihlášku na webu. Já s tím souvisím tak, že tam pracuju a šéfovi pomáhám sehnat lidi. Žádný prostředník bohužel nejsem 🙂

Nikola

Chci se zeptat, je stále možnost se na tuhle brigádu přihlásit?

Děkuji 😉

Radek07

Ahoj Nikolo taky se hlásím na tuhle brigádu. Napiš mě mail na [email protected]

Pavel

Ano…jasne stale se muzete hlasit na http://www.coralbeach.ca

misa

Ahoj.Nahodou jsem narazila na tenhle prispevek.Je porad jeste mozne prihlasit se na brigadu?

pavel
misa:

Ano stale je to aktualni!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: