Jižní Amerika

Kolumbie

Iva

Ahoj cestovatelé, ráda bych zde dala dohromady partu 3 – 6 lidí, kteří mají zájem procestovat Kolumbii. Jsme dvě cestovatelky 38 + 19 let (mamka a dcera v kamarádském vztahu 🙂 )…zkušenosti máme a jsme na pohodu 😉

Zkušenosti čtenářů

Miloš

Ahoj docela bych se přidal jestli sladime termim ,pošli nějaké info na můj email [email protected] dik Míloš

Radek

Jižní Amerika mě také zajímá. Kdy zhruba by se to mělo konat a je to na vlastní pěst? Můj kontakt:
donald16 (zavináč) centrum .cz

Marcel

Ahojte,  hledam nekoho kdo by vyrazil do kolumbie a objevil jsem vase radky. Zkusenosti z cest uz mam. Rad bych se pripojil, pokud mate jeste volno. Jsem casove nezavisly, na pohodu, prizpusobivy.  portergola(zavinac)gmail.com

Mates

Zdravím, o Kolumbii přemýšlím také, velice rád bych se přidal. Já 21 let, byla by to první moje cesta do JA, pokud to nevadí. Mohu požádat o více informací?(datum odletu, plán cesty…) Děkuji.
 
email: [email protected]

Robo

Ahoj, prečítal som si tvoj inzerát. Neviem, či je ešte aktuálny. Mám plán tento rok vycestovať, niekedy po lete, ale ešte neviem kam. Najviac ma to láka práve do Južnej Ameriky k Amazónii a k horám. Začínam si ujasňovať destinácie a J. Amerika má prednosť. Skúsenosti s batohom už odtiaľ mám, celkom bohaté. Robo, 40r., SK [email protected]

Bára

Ahojte, zrovna jsem hodila do cestovatelské seznamky tohle:
http://www.hedvabnastezka.cz/diskuse/spolucestovani-amerika/panama-kolumbie-cestovat-spolu-nebo-se-jen-nekde-potkat-/?page=1#post-304342
Zkráceně, jsme mladý pár a v listopau budeme v Kolumbii. Času nemáme moc, tak nestihneme vidět určitě vše, co bychom chtěli (a to zdaleka ne 😀 ). Hrozně bychom chtěli podniknout trip do Punta Gallinas, takže kdyby někdo měl taky takové plány nebo zkrátka byl v druhé polovině listopadu v Kolumbii, dejte vědět, možná bychom se potkali a a něco vymysleli společně 🙂 Netrváme na Punta Gallinas, plány ještě nejsou konkrétní..
 
[email protected]

Jaroslav

Škoda – už jsem v překrásné Kolumbii i zbývajících jihoamerických státech pobýval. J.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: