Jižní Amerika

cesta do Peru

N0lim.it

Mili cestovatele, usilovne hledame nekoho, kdo v dohledne dobe miri (nejlepe z Prahy) do  Peru, idealne pres Limu.Moc by jsme potrebovali privezt z Cech nejake drobnosti a na postu (ani DHL) neni moc spoleh.
Muzeme naoplatku nabidnout vyzvednuti na letisti, prvni orientaci.. odlozeni si veci, pomoc se spanelstinou, a treba i par uzitecnych rad do zacatku..Prosim ozvete se, pripadne sdilejte, pokud o nekom vite, ze se chysta a neni v teto diskusi.Dekujeme predem pokud se nam ozete na:mailus zavinac n0lim.it
MichalBarbora

Zkušenosti čtenářů

Peťula

Ahoj,nevím, zda už se Vám někdo ozval, my letíme 6.9 do Limy.Pokud stále potřebujete, mužeme pomoci.Kontakt přes email [email protected] P a J.

N0lim.it

ahOOj a diky za nabidku. Ano, nekdo uz se ozval a par drobnosti k nam uz dokonce i uspesne doputovalo. Pro pripadne dalsi ctenare – zadost je stale aktualni.

Daniel

Dobrý den bohužel jsem už v limě … kdybych našel toto forum dřív určitě bych pomohl … bydlím zde u otce v Sueco Vieho Jorge Chavez … měl bych zájem seznamit se s čechy kteří zde žijí 🙂 můj email [email protected] pokud máte zájem pokecat je mi 23 😉 naviděnou

Lukáš

Ahoj,
24.11. vyrážíme z Prahy do Limy. Pokud by jste chtěli přivézt nějaké ty drobnosti tak s tím nebude problém. Určitě budeme rádi za nějaké ty rady do začátku a případně také vyzvednutí na letišti.
Když tak se mi ozvi. [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: