Austrálie

Perth – od léta 2014

Jirka

Měli jsme naplánovaný půlroční pobyt v Austrálii (Perth) od léta s přítelkyní… ta ode mě však před pár dny (a 7 letech) odešla, takže pokud by se našel někdo, kdo by chtěl odjet do Austrálie s veselým sympaťákem, ozvěte se…

Zkušenosti čtenářů

Jakub

Cauves, hledas náhradu za partnerku nebo prostě jen někoho do party?? Mám stejně plány

Jirka
Jakub:

hledám kohokoliv do party, nesháním náhradu za partnerku 🙂 napiš [email protected]

Markus

Ahoj, to je dobrá otázka Jakube:D:D No a o jaký pobyt se tam jednalo?? a kdy plánuješ vyrazit??

Katka

Ahoj, taky bych chtela vyrazit do Australie, ale pravdepodobne nejdriv studovat. Premyslim nad Cairns nebo mozna Perth. Videla bych to ale az tak od podzimu.. Partaka na cestovani bohuzel nemam, tak se budu muset odvazit sama. :/ Mas tam uz domluvenou praci anebo tam letis studovat?

Laďka
Katka:

Ahoj lidi, já odjíždím do AUS (konkrétně Perth) koncem srpna 2014 na desetiměsíční studijní pobyt. Taky budu ráda za společnost 🙂

Jirka
Laďka:

Katka + Laďka – holky já poletím do Perthu studovat na konci srpna, nejspíš na rok… tak se mi ozvěte [email protected]

Soňa

Ahoj, taky se chystám do Austrálie, uvažovala jsem i o Perthu, ale chci odjet už v srpnu a to tam prý hodně prší, tak zvažuju Gold coast, fitness kurz, přidal by se někdo? 🙂

Lucie

Ahoj Jirko, známý v Perthu mi shání práci na sponsorship, pokud to vyjde, tak bych tam odletěla +/- v srpnu a ráda bych měla parťáka 🙂

Jirka
Lucie:

ahoj Lucko, lepšího parťáka na cesty si ani nemůžeš přát :-)) napiš mi o svých plánech [email protected]

Esterka

Čauky, budu kousek od Perthu od konce července do března, tak se ozvěte, zkusíme pivo u protinožců 😉

Jirka
Esterka:

ahoj, odjezd do Perthu mám naplánovaný na konec srpna. Kdyby byl nějaký parťák nebo parťačka nejen na dlouhou cestu tam, bylo by to super. Tak mi případně napište. [email protected]

Karel Podhorský

Stále hledám čechy v Perthu,jedu tam kopat zlato a potřeboval bych nějaké info,samo ne zadarmo dík

ahoj aj ja planujem AU zaciatkom roka .. pockas? 🙂

Reno

Ahoj vsem, do konce kvetna jsem v Perthu… je zde nekdo na vecerni Perth, nebo nejaky trip?
R

Jirka

lidičky, jaký máte zkušenosti s agenturama? rozhoduju se mezi Alfa agency, Australiaonline a Information planet…

Milada
Jirka:

Alfa agendy, byla jsem na jejich ,,australských dnech “ a odnesla jsem si super info… Já se do Australie taky chystám, ale až v listopadu…

sprusansky pavol

co to stojí takový humor do aus.v perte je známí lektor na unyverzite Petrovský ovšem ak žije,tam bych rád odskočil ale nevím co to koštuje,všeobecne,dík za odpovedi

Veronika

AHOJTE VSETCI CO SA CHYSTATE DO PERTHU!!
Priblizne pred dvoma rokmi ked som prisla tu do Perth prvykrat musela som s priatelom 10 dni stravit v predrazenom hnusnom a neprijemnom backpakers. Tyzden nas vysiel na $580- spolocne sprchy atd.
Preto mi zislo na um ze by som volnu izbu v dome kde teraz byvam prenajala prave pre takychto ludi- iba na kratku dobu- TYZDEN!! niekomu kto je uplne novy v meste, kym sa zorientuje a najde si ubytovanie ( clovek to musi ist najprv pozriet predpokladam a to sa cez internet a pol sveta neda)

Takze kazdy kto ma v plane prist zit do Perthu v Zapadnej Australii a este nema ubytovanie? Poskytujem slusne byvanie tak na tyzden-maximalne dva kym si nieco nenajdete PLUS mozem vas vyzdvyhnut z letiska.
V Backpakers platite za postel $30/noc plus alebo za kartonovu izbu $80/noc plus taxi.
Ja za $250/ tyzden ponukam:
– vyzdvyhnutie z letiska-pokial to pojde (ak nebudem v praci)
– lokalita na Scarborough beach (5 min na plaza)
– manzesku postel, vlastna izba
-velka kupelna so sprchou aj vanou
-telka, super KAVOVAR
– mile posedenie na zahradke
-…
– infosky a rady zadarmo 😉

Tesim sa na spolocnost…Veronika
0423327124
[email protected]

Hanka

Ahoj,ja jedu (snad) na navstevu za dcerou do Perthu,ktera tu bude studovat, v polovine prosince . Mam desnej strach z hadu.Ale prisernej!!Vadi i mi blbej cesket slepejs co vlastne neni ani had.!Muze mi nekdo,kdo tam uz pobyva, podat info (ale fakt pravdivy) o vyskytu vsemozny haveti v tyhle oblasti? Diky Hanka

Libor
Hanka:

Za téměř 9 měsíců cestování po celé Austrálii (hlavně v přírodě) jsem viděl snad jen 2 hady a ti buď spali nebo se rychle odplazili pryč. Ještě jsem viděl i několik přejetých na silnici. Za 2 týdny v Perthu a okolí jsem neviděl žádného. Pokud tam člověk jde v sandálech v přírodě, měl by se dívat, kam šlape. Také se nemá sahat do děr a pak je riziko minimální.
Občas u Perthu zaútočí žraloci, takže je asi bezpečnější se držet blízko břehu.

Hanka
Libor:

Ahoj Libore,dik moc za info!!!.To co popisujes a co je „venku“ jaks-taks zmaknu.Desi me hlavne co vleze do baraku,do koupelny a co se po tobe probiha kdyz spis.
V Indii jsem prezila hady venku,v pokoji“jenom“ jesterky(ty davam) a svabi.V Thajsku uz s nama nocovali pavouci a zaby,sem tam gekon ale ta Aaustralie prej je samej had i uvnitr domu :o(………

Vasek

Ahoj vsem, v pulce srpna 16. vyrazim do Perthu. Budu uzivat zivota mesta a okoli na nakou chvili nez vyrazim na cestovacku dal. Uz mam i domluvenej couchsurfing na spani a verim ze by se tam naslo i dalsi misto. Pokud by se chtel nekdo pridat nebo alespon podnikat naky vylety kolem, urcite se ozvete.
Tesim se, dik Vasek

Bára
Vasek:

Ahoj Vašku,
nemůžeš mi tady na sebe nechat e-mail, ráda bych se dozvěděla více. Díky, Bára

Bára:

E-mail uvidíš, když si najedeš kurzorem na jméno nebo na něj klikneš.

Natálie

Ahoj Jirko,
právě jsem na cestě do Perthu, kam se dostanu někdy v pátek odpoledne.
Jedu pracovně jako au-pair do města které je od Perthu vzdálené asi 2 hodinky. Rodina má střídavou péči a proto se každý týden budu „nudit“ a chci vyrážet na výlety.
Budu tam až do konce března. Takže kdyby jsi chtěl podnikat výlety v západní části Austrálie, tak se ráda přidám.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: