HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

VYBAVENÍ NA CESTY

POSLEDNÍ DISKUSE

Cestování s dětmi


RADY NA CESTY: Jak poznat to nejhezčí z Karibiku na jachtě a s dětmi?

RADY NA CESTY: Jak poznat to nejhezčí z Karibiku na jachtě a s dětmi?

Plout po Karibiku na plachetnici je snem nejednoho cestovatele a dobrodruha. Teploučká a průzračná voda, spousta exotiky, pohodový životní styl a v neposlední řadě i pravidelný vítr předurčují tuto destinaci na pomyslný vrchol mezi milovníky tropického cestování. Možná vás překvapí, že všechno tohle si klidně můžete užít i s dětmi!

Cestování s dětmi? Ano!

Cestování s dětmi? Ano!

Cestovali jsme s našimi dětmi od jejich útlého věku. Za nejméně problematický považuji kojenecký věk, kdy je dítko závislé jen na mateřském mléku, které je vždy po ruce. Většinu času prospí, hlavně na horském vzduchu. Mimina jsou „skladná“ – zaberou max. 1 pekáč nebo sáně, tašku, kočárek. Neutečou. Nevýhoda - potřebují nosiče nebo tahouna.

Jak vyzrát na marocké autobusy?

Jak vyzrát na marocké autobusy?

Cestování s dětmi je trendem dnešní doby. Můžete si to vyzkoušet třeba autobusem po Maroku. Děti budou tuto barevnou zemi milovat - ze všeho nejvíce potom jemný písek pouštních dun. Byl jednou jeden autobus. Ne - byly dva, tři nebo kolik vlastně, než jsme se dostali z Tetuanu do pouště. Bylo už skoro jaro, děti měly dobrou náladu a vše šlo jako po drátkách...

Jak zvládnout cestu s dětmi? Vlakem! Až do Turecka

Jak zvládnout cestu s dětmi? Vlakem! Až do Turecka

Dlouhé cesty vlakem to musí být nuda. Anebo ne? Podniknete-li je s dětmi, je o zábavu postaráno. A pokud nevíte jak na to, v článku naleznete spoustu praktických rad i rozhovor s malými cestovateli.