HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

NOVINKY V NABÍDCE CESTOVEK

POSLEDNÍ DISKUSE

Profil: CK GOOD PLACES

Shrnutí: S CK Good Places si užijete kvalitní zážitkovou dovolenou ve vybraných destinacích. Jsou to specialisté na autentické cesty na míru pro dvě a více osob za ceny levnější než u klasických zájezdů.Kam jezdí: Největšími specialisty jsou na Indii, Írán, Nepál, středoasijské republiky, většinu jižní Ameriky,Gruzii,Tibet, atd.

Jakým stylem jezdí: Nabízí jako jedna z mála CK u nás řešení pro semi-individuální cestovatele v podobě cest na míru s lokálními průvodci. Je to kompromis mezi klasickým hromadným zájezdem a cestováním zcela samostatně. Pro příznivce klasických zájezdů pořádají také zájezdy s českým průvodcem.

Výhody: Výhody cest na míru snad ani nelze spočítat. Kromě toho, že se vám průvodce maximálně přizpůsobí a uvídíte opravdu to, kvůli čemu jste přijeli, termín si vyberete podle toho, který vám bude vyhovovat nejlépe, odpadne také nutnost spolupráce s dalšími "cizími" účastníky zájezdu a můžete cestovat jen s přáteli a rodinou.

Co umí nejlépe: Cesty na míru organizované se spolehlivými a prověřenými místními průvodci. Kromě toho, že místní průvodci jsou vždy větší odborníci na danou zemi a kulturu, než kdokoliv, kdo do země pouze jezdí a nežije v ní od narození, najmutí místního průvodce také podporuje místní obyvatele a dává jim práci. Pro cestovatele to také znamená snížení ceny celé výpravy, protože odpadá například cena letenky českého průvodce.

Náš pocit: Málokterá cestovní kancelář dokáže zprostředkovat tak silný a autentický zážitek jako Good Places.

Počet klientů: desítky za rok

Sídlo: Praha

Web: www.goodplaces.cz

Jakou máte zkušenost s CK GOOD PLACES vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.


08.02.2017, Katka Smolová


Diskuse


Hana Oralová
Hana Oralová

Absolvovala jsem letos poznávací zájezd do Iránu s Petrem Štetinou. Byl to moc pěkný zájezd, taky díky Petrovi. Věnoval nám veškerý svůj čas, i nad rámec svých povinností. Se vším nám poradil a pomohl. Vše dobře zorganizoval, nikde jsme nečekali.O Iránu toho hodně věděl a dobře se domluvil s místními. Všem cestu s Petrem jako průvodcem doporučuji.

28. 04. 2017, 10:03:35

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Úsměv nad zlato!