HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub Hedvábná Stezka Klub cestovatelů Praha/Brno

Kurzy pro děti POZNEJ SVĚT VŠEMI SMYSLY

Vaše děti seznámíme s různorodostí světa, kultur, přírody, lidí a jejich zvyků. Nezapomenutelným způsobem, působením na všechny smysly.

Kurzy jsou připraveny pro mateřské, základní i střední školy.

Čím jsou kurzy unikátní

1) PŮSOBENÍM NA VŠECHNY SMYSLY.
Tak například v kurzu o Africe děti ochutnají africké jídlo, uslyší africkou hudbu, zvuky ulice i tropického pralesa, uvidí fotky a videa z různých afrických zemí, ohmatají si a zblízka prohlédnou africké kmenové masky, hadí kůži, písek Sahary nebo domorodý oděv, ucítí vůni kadidla apod. To vše autentické a doprovázené výkladem člověka, který Afriku důkladně procestoval.

2) PROPOJENÍM SOUVISLOSTÍ.
Ve školách se přírodopis, zeměpis, občanská nauka a dějepis učí odděleně. My vědomosti z těchto předmětů předkládáme uceleně, v souvislostech.

Poznej svět všemi smysly

 

 

Osnova kurzů je postavena na hrách, zábavných úkolech a přiměřené soutěživosti.

Pro koho

Připravili jsme různé úrovně kurzů, od mateřských školek až po školy střední. S přibývajícím věkem jsou kurzy detailnější, intenzivnější a specializovanější na jednotlivé části světa či témata.

Poznej svět všemi smysly

PŘIHLAŠTE SVÉ DĚTI.
ABY POCHOPILY. ABY NEZAPOMNĚLY.

Kurzy pořádáme pro školy a školky a také pro veřejnost.

Poznej svět všemi smysly